Günlük Aşk Burç Yorumları 31 Ağustos 2021

31 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 31 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Aşk Yorumları

İster bekar, ister romantik bir ilişki içinde olun, muhtemelen hayal kuruyorsunuz ve normalden biraz daha dikkatiniz dağılmış hissediyorsunuz, Koç. Örneğin, meraklı üçüncü iletişim, düşünce süreçleri ve genel değiş tokuş evinizden geçen ayın geçişine ek olarak, Luna, bilinçsiz on ikinci rüyalar, yalnızlık ve teslimiyet eviniz aracılığıyla Neptün’ü şaşırtmakla çelişecektir. İşler bugün göründüğü gibi değil, bu yüzden önemli biri hakkında kafanız karışmışsa, üzerinde uyuyun. Bu süre zarfında karar vermeniz önerilmez, bu nedenle seçeneklerinizi açık tutmaya çalışın. Neyse ki, Merkür’ün ilişki sektörünüze geçişi size gerektiğinde uzlaşma fırsatı sunuyor.


Boğa Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Boğa Burcu Aşk Yorumları

Bir şeyleri tezahür ettiriyorsunuz ve bu süreçte gününüzü en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz, Boğa. Örneğin, tatlı gezegen hükümdarınız Venüs, altıncı ev sağlık, günlük ritüeller ve durum tespiti, günlük bağlantılarınızdan genel zihinsel durumunuza kadar her şeyi uyumlu hale getirmeye ve karamelize etmeye devam ediyor. İşyerinde birine aşık olmak? Belki her sabah onlarla yolunuz kesişir ve henüz duruma yaklaşmadınız. Yine de, bugünün ayı puslu Neptün ile kare olacak, bu da hayal kurmaya ve hayal kurmaya daha yatkın olduğunuz anlamına geliyor. Hayal gücünüzü kullanmakta yanlış bir şey olmamasına rağmen, sanrılar daha olasıdır. Yerde kalın.


İkizler Burcu
31 Ağustos 2021 Salı İkizler Burcu Aşk Yorumları

Yüksek sesle söyle, gururla söyle İkizler. Meraklı gezegen yöneticiniz Merkür şimdi aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Venüs ile birlikte seyahat ediyor ve bu da özellikle konu söz konusu olduğunda sesinizi kullanmanız için sizi cesaretlendiriyor ve ilham veriyor. kalp. Ay burcunuzun üzerinde gezinirken, bu süre zarfında duygularınızı seslendirmeye daha yatkınsınız. Meydan okuma? Luna, Neptün’ü şaşırtarak, karışıma bir karışıklık ve huzursuzluk katmanı ekleyecek. Başka bir deyişle, bazı şeyleri fazla düşünüyor ve/veya tüm durumu ikinci kez tahmin ediyor olabilirsiniz. Yerde kalın.


Yengeç Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Yengeç Burcu Aşk Yorumları

İç mutluluğunuza odaklanın, gerisi buna göre oynayacak, Yengeç. Örneğin, hem Merkür hem de Venüs, ailenizin dördüncü evinizi, en derindeki duygularınızı ve duygusal temellerinizi göz kamaştırırken, içe doğru gidiyor ve kişisel yaşamınızda daha fazla uyum geliştirmenin yollarını arıyorsunuz. Bekar? Şu anda birinden mesafenizi koruyor olabilirsiniz veya belki de kendinizi romantik bir durumdan uzaklaştırmak için bir nokta haline getiriyor olabilirsiniz. Yine de, bu süre zarfında iç diyaloğunuza dikkat edin. Karışıklık ve huzursuzluğa daha yatkın olduğunuz için, bu özellikle ayın Neptün’e karesi için geçerlidir.


Aslan Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Aslan Burcu Aşk Yorumları

Bu süreçte gerekli sınırları belirlediğin sürece, arkadaş canlısı olmanın yanlış bir tarafı yok, Leo. Şimdi, sosyal olarak bilinçli onbirinci topluluk eviniz aracılığıyla Ay İkizler’de sona ermeden önce, Luna, seksi sekizinci eviniz, samimi birliktelikler ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Neptün ile yüzleşecek. Bekar veya zaten bağlı, birleşme arzusu ve işleri geçici tutma arzusu arasında parçalanmış hissedebilirsiniz. Aynı şey “bağlı olmayan” bağlantılar için de geçerlidir, özellikle de kendinizi duyguları yakalamaya başlarken bulursanız. Bu, iletişim ve düşünce süreçlerinden oluşan üçüncü evinizi büyüleyen Terazi’deki Merkür ve Venüs ile olur. Kelepçe mevsimi.


Başak Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Başak Burcu Aşk Yorumları

Aşka, mutluluğa ve daha fazlasına layıksın Başak. Meraklı gezegen yöneticiniz Merkür, şimdi Terazi’de Venüs ile birlikte oturuyor ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve güvenlik hissini göz kamaştırıyor. Bu süre zarfında harekete geçmek yerine, romantik yatırımlarınız düşüncesiyle muhtemelen daha fazla meşgulsünüz. İşaretinizi ateşleyen Mars’la çelişiyor gibi görünüyor, ancak ilişki sektörünüzde ay ve Neptün arasındaki bugünkü kare, işleri olması gerekenden çok daha fazla kafa karıştırıcı hale getiriyor gibi görünüyor. Bu arada, gerçeklerden kopmaya çalışın ve sezginizi takip edin.


Terazi Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Terazi Burcu Aşk Yorumları

Sözlerini kullan Terazi. Egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge evinizin göksel hükümdarı olan Savvy Mercury, şimdi burcunuzda Venüs ile birlikte seyahat ediyor ve kalbinizin arzularına iletişim ve netlik getiriyor. Bekar? Sadece önemli miktarda çekicilik yaymakla kalmıyor, aynı zamanda bu süreçte potansiyel talipleri de cezbediyorsunuz. Ancak, birleşmiş olanlarınız için, bu enerji size daha özgürce iletişim kurma ve diğer önemli kişilerle sağlıklı uzlaşmalar yapma fırsatı sunuyor. Yakalayış? Luna’nın Neptün’e kare açı yapması kafa karışıklığı ve huzursuzluk yaratır, ancak olaylara pratik bir bakış açısıyla yaklaşırsanız olmaz.


Akrep Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Akrep Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatında önemli bir karar vermekte zorlanıyorsun ama endişelenme, zaman gösterecek Akrep. Örneğin, Luna, seks, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla meraklı İkizler’e girmeden önce, romantik beşinci eviniz aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme yoluyla rüya gibi Neptün ile yüzleşecek. Kalbinizin arzuları, mevcut realitenizle ve/veya önceki taahhütlerinizle uyumlu olmayabilir, bu nedenle ikisi arasındaki boşluğu kapatmak size kalmış. Venüs ayrıca teslimiyetle ilgili on ikinci eviniz aracılığıyla kapanış buluyor ve bu sizi de aynı şeyi yapmaya teşvik ediyor olabilir.


Yay Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Yay Burcu Aşk Yorumları

Mantığı sevgilinizin bakış açısından görüyorsunuz, ancak bununla kişisel düzeyde anlaşmakta da sorun yaşıyorsunuz, Yay. Her şey devam eden bir çalışma ve ilişkiniz de bir istisna değil. Bu, elbette, ilişki sektörünüzdeki ay ile en içteki dördüncü eviniz aracılığıyla puslu Neptün arasında meydana gelen zorlu kare sayesindedir. Başka bir deyişle, iş kendinizi tüm kalbinizle ifade etmeye geldiğinde veya belki de henüz belirlenmemiş sınırlarla ilgili olarak mücadele ediyor olabilirsiniz. Bazılarınız için bunun bir yaşam durumu veya aile dinamiği ile ilgisi olabilir.


Oğlak Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Her şeyin bir yeri ve zamanı var ve bunu herkesten çok sen biliyorsun Oğlak. Bekar veya zaten bağlı olsanız da, bugünün astro-hava durumu, günlük ritüellerinizi ve durum tespitinizi çevreleyen önemli temaları vurgulamaya devam ediyor. Yine, aşk için bir zaman ve çalışma için bir zaman var, ama onu çarpıtmayın. Ay, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınızı, uzlaşmanızı ve diğer önemli evinizi yönetir, ancak bugün meraklı üçüncü eviniz ve düşünce süreçleriniz aracılığıyla Neptün ile karşı karşıya gelecek. Başka bir deyişle, başkalarının fikirlerine veya daha da kötüsü zehirli bir zihniyete kolayca kapılmanıza izin vermeyin.


Kova Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Aşk Yorumları

Her şey başarısız olduğunda, kendinize gerçekten kalbinizin arzularıyla uyumlu olup olmadığınızı sorun, Kova. Venüs’ün egzotik dokuzuncu macera evinizdeki yolculuğunun ortasında, uzun mesafeli bağlantılarınıza ve dünyevi arayışlarınıza uyum getiren Luna, beşinci aşk, tutku ve zevk evi aracılığıyla kalp çakranızı harekete geçirmeye devam ediyor. Bekar? Uzaktaki birine karşı hisleri yakalıyor ya da romantik merakınızı gidermek için bir Sekstroloji kitabı alıyor olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, bu sizin eğlenme işaretiniz. Başka bir notta, Luna’nın Neptün’e kare açı yapması belirsizlik, kafa karışıklığı ve huzursuzluk duyguları yaratabilir, ancak zaten kararınızı vermişseniz olmaz.


Balık Burcu
31 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Aşk Yorumları

Kendinizden ve neyi temsil ettiğinizden emin olduğunuzda, hiçbir şey sizi aşağılık hissettiremez, Balık. Başka bir deyişle, kendinizi ikinci kez tahmin etmenize gerek yok. Şimdi, aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizin göksel hükümdarı olan ay, evinizin dördüncü evi, en içteki hisler ve duygusal temeller aracılığıyla meraklı İkizler’de sona ermeden önce, içinizdeki puslu Neptün ile karşı karşıya gelecek. imza. Tek veya bağlı, bu süre zarfında, özellikle de iletişim söz konusu olduğunda, kendinizi topraklamanız önemlidir. Farkında olmayabilirsiniz, ancak muhtemelen gerçekten hissettiğinizin tam tersini tasvir ediyorsunuz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.