Günlük Aşk Burç Yorumları 3 Ağustos 2021

3 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 3 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Aşk Yorumları

Her şey aynı kalmamalı, Koç. Ve bekar ya da zaten alınmış olmanıza rağmen, zevk arayan beşinci aşk eviniz aracılığıyla meraklı Merkür ve istikrar arayan ikinci değerler sistemi sisteminiz aracılığıyla değişim yaratan Uranüs arasındaki bugünün zorlu karesi, muhtemelen işleri biraz karıştıracak. . Örneğin, en kötüsünden korktuğunuz için romantik bir bağlantıdan kaçınıyor musunuz? Ya da belki işler “plana” göre gitmedi, bu yüzden tamamen vazgeçmeyi düşündünüz. kafana takma; Luna’nın kareden puslu Neptün’e geçişi, kafa karışıklığı veya huzursuzluk duygularını tetikleyebilir – bu yüzden akışa devam edin.


Boğa Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Boğa Burcu Aşk Yorumları

Sabit bir dünya işareti olduğunuzda inatçı olmak çimle birlikte gelir. Ancak dar görüşlülüğünüz bugün bir üst seviyede, Boğa. Kabul edilmiş, bekar veya önceden alınmış, bugünün ev, aile ve en içteki duygularla ilgili dördüncü evinizdeki anlayışlı Merkür ile burcunuzdaki asi Uranüs arasındaki zorlu kare, aniden şeytanın avukatını oynamanızın nedeni olabilir. Bununla birlikte, pervasız davranırsanız, küçük ayrıntıları vurgulama ihtiyacınız, sizi arzuladığınız aşktan uzaklaştırabilir. Bu özellikle, istikrar arayan ikinci değerler evinizdeki ay ile romantik beşinci aşk eviniz aracılığıyla tatlı gezegen yöneticiniz Venüs arasındaki günümüzün sert karesi için geçerlidir.


İkizler Burcu
3 Ağustos 2021 Salı İkizler Burcu Aşk Yorumları

İkizler, sonradan pişman olacağın bir şey söylemeden önce düşün. Gezegen yöneticiniz Merkür, geveze üçüncü evinizi, düşünce sürecinizi ve yakın çevrelerinizi sarsmaya devam ediyor – bu nedenle, büyük olasılıkla arzularınızı korkusuzca ve özür dilemeden ifade ediyorsunuz. Bununla birlikte, yakalama, bilinçsiz kalıplardan oluşan gizli on ikinci eviniz aracılığıyla, anlayışlı Merkür ve asi Uranüs arasındaki günümüzün zorlu karesinden kaynaklanabilir. Başka bir notta, bu kozmik konfigürasyon muazzam bir içgörü ortaya çıkarabilir – özellikle de romantik bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız. Ay da burcunuzun üzerinde geziniyor, bu nedenle kelime kusması neredeyse kaçınılmaz. Acele kararlar vermeyin.


Yengeç Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Yengeç burcu, potansiyel bir talip ve sizi çevreleyen romantik fırsatları merak ediyorsunuz, ancak aynı zamanda konfor alanınızın dışına çıkmak konusunda isteksizsiniz. Örneğin, Merkür istikrar arayan ikinci konfor ve değer sistemleri evinizin üzerinde gezinirken, platonik onbirinci eviniz, topluluklar ve sosyal ağlar aracılığıyla Uranüs ile meydan okurken, gururunuzun yoluna girmesine izin veriyor olabilirsiniz. aşkta yeni bir başlangıç. Dahası, ay kapalı on ikinci gizli evinizin, rüyaların, gizli gündemlerin ve sahne arkasındaki her şeyin üzerinde gezinirken, geri çekilmeye ve bir sonraki hareketinizi düşünmeye karar verebilirsiniz.


Aslan Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Aslan Burcu Aşk Yorumları

Bugünlerde inanılmaz derecede vokal olmana şaşmamalı, Leo. Hem güneş hem de Merkür burcunuzun üzerinde gezinirken, sözleriniz ve iletişim tarzınız karizmanızı tamamlıyor. Üstüne üstlük, cilveli Venüs, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değerler evinizden geçmeye devam ediyor, bu da değerinizden daha azına razı olmak üzere olmadığınız anlamına geliyor. Unutmayın, meraklı Merkür, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla Uranüs ile çatışacak ve bu, ego gezilerini ve güç mücadelelerini tetikleyebilir. Bununla birlikte, Luna’nın özgürlüğü seven on birinci topluluk evinizden geçişi, özgürleşmeniz ve seçeneklerinizi gözden geçirmeniz için size ilham veriyor.


Başak Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Başak Burcu Aşk Yorumları

Perde arkasında hamleler yapma stratejisi yapıyorsun Başak. Her zaman sıkı çalışmanın ve sıkıcı sürecin hayranı olsanız da, çıkmak üzere olduğunuz bu yolculukta alışılmadık bir şey var ve bu çok cesaret gerektiriyor. Bay veya Bayan Doğru’yu arıyorsanız, Venüs’ün cazibesinden yararlanmayı unutmayın. Aşk gezegeni burcunuzla eğlenmeye devam ediyor. Erotik sekizinci mahremiyet evinizin göksel hükümdarı olan Mars, aynı zamanda, ilerlemeniz için ihtiyacınız olan güven ve cesareti size bahşeden, burcunuzda cızırdayarak ilerliyor. Anahtar inanç sahibi olmaktır; fazla düşünme.


Terazi Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Terazi Burcu Aşk Yorumları

Bu durum bir arkadaşlığı mahvetmeye değer mi, Terazi? Bu yapışkan bir durum olabilir veya olmayabilir, bu yüzden gözlerinizi dört açın. Örneğin, ay şu anda geniş dokuzuncu macera, bilgelik ve bilinmeyen bölge evinizin üzerinde geziniyor ve bu da ufkunuzu keşfetme ve bilinmeyene girme ihtiyacına ilham veriyor. Bununla birlikte, İkizler ayının hükümdarı Merkür, sekizinci yakınlık eviniz ve ruh sözleşmeleri aracılığıyla asi Uranüs ile onbirinci dostluk grupları evinizden geçişi sırasında karşı karşıya gelecek. Siz ve bu kişi taahhütte bulunmaya istekli misiniz? Yoksa eklenmiş ipler yok mu?


Akrep Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Akrep Burcu Aşk Yorumları

İşle ilgileniyor musun, Akrep? Ay, seks, enerjik değiş tokuşlar, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizde dolaşmaya devam ederek, siz ve bir sevgili arasındaki tabu benzeri konuşmaları ve henüz halletmediğiniz bazı bitmemiş işleri vurgular. Ne için bekliyorsun? Bununla birlikte, meydan okumanız, deneysel onbirinci dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla ay ve Venüs arasındaki zorlu bir kareden kaynaklanabilir. Bu birey için için için yanan arzularınıza ve hislerinize rağmen, işleri sıradan mı tutuyorsunuz? Luna’nın Neptün’le karesi bir huzursuzluk duygusu yaratabilir, bu yüzden topraklanın.


Yay Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Yay Burcu Aşk Yorumları

Yay, iş bae ile bire bir görüşmenizin önüne mi geçiyor? Ay, uyum arayan, anlaşmalar, uzlaşma, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılardan oluşan yedinci evinizde gezinmeye devam ediyor. Siz ve bir sevgili arasında henüz gerçekleşmemiş bekleyen konuşmalardan ilişkinizdeki “ver ve al” temalarına kadar her şeyi vurguluyor. Bununla birlikte, daha zorlu bir notta, Luna, hırslı onuncu kariyer, itibar ve otorite duygusu aracılığıyla cilveli Venüs ile yüzleşecek ve siz ve tatlınız arasında sürtüşme yaratacak – özellikle de iş programları yoluna giriyorsa. Çok gerekli bir konuşmanın zamanı geldi.


Oğlak Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Aşk diliniz değişiyor ve romantik deneyimlerinizin enerjisi de değişiyor, Oğlak. Bu, elbette, kendinizi rahat hissetseniz de, kendinizi konuşmaya ve ifade etmeye zorlar. Belki bu, daha önce çiftleşmiş olanlarınız için daha alakalı olabilir, ancak erotik sekizinci yakınlık eviniz aracılığıyla meraklı Merkür ile romantik tutkuyla ilgili beşinci eviniz aracılığıyla asi Uranüs arasındaki bugünkü kare, şefkat arzunuz ve önceki taahhütleriniz arasında gerilim yaratır. . Bu, bu yeni başlangıcı kucaklayabilmeniz için aşk hayatınızdaki bir şeyin lojistiğinin değişmesi gerektiğini gösteriyor.


Kova Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Aşk Yorumları

İlişkiniz ve/veya diğer önemli kişi(ler) bugünlerde zamanınızın çoğunu alıyor olabilir, ancak bunların hepsi uzlaşmanın bir parçası, Kova. Sonuçta, hem güneş hem de Merkür – aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizin yöneticisi – uyum arayan yedinci anlaşmalar, sözleşmeler ve diğer önemli evinizin üzerinde geziniyor. Dikkatinizin çoğu buraya gidiyor. Unutmayın, Luna, ruh bağlarıyla ilgili sekizinci evinizde Venüs ile çatışırken, romantik beşinci aşk evinizin üzerinde uçacak, bu yüzden önceliklerinizi sıralamak için sezginizi kullanmak anahtardır.


Balık Burcu
3 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Aşk Yorumları

Cesur Mars ve çapkın Venüs, uyum arayan yedinci bağlılık eviniz, önemli diğer kişiler ve bire bir bağlantılarınızla cızırdamaya devam ederek hayatınızın bu alanındaki ısıyı artırıyor. Bu, özellikle siz ve bir sevgili arasında var olan tutku veya tutku eksikliği söz konusu olduğunda. Bununla birlikte, meydan okumanız potansiyel olarak, dördüncü evinizdeki ay ile burcunuzdaki puslu Neptün arasındaki günümüzün zorlu karesinden kaynaklanabilir. Bu nedenle, özel biriyle bağlantınız konusunda kendinizi huzursuz ve/veya endişeli hissediyorsanız, bunu strese sokmayın. Sıcak bir banyo yapın, biraz dinlenin ve kafanızı boşaltın Balık.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.