Günlük Aşk Burç Yorumları 29 Ağustos 2021

29 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 29 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Koç Burcu Aşk Yorumları

Sözlerini akıllıca kullan Koç. Bugünün meraklı İkizler ayı, yerel topluluğunuz ve genel alışverişleriniz etrafında dönen temalara vurgu yaparak, geveze üçüncü iletişim evinize, düşünce süreçlerinize ve yakın çevrenize dokunacak. Bu metni göndermeye mi hazırlanıyorsunuz? Belki de bir zamanlar kafa karıştırıcı gelen şey şimdi *sonunda* daha mantıklı gelmeye başladı. Ay, sorumlu altıncı eviniz ve durum tespiti yoluyla Merkür ile uyum içinde olacak, size harekete geçmeniz için güven ve netlik ve pratik bir şekilde verecektir. Venüs’ün kararlı yedinci ilişkiler evinizden geçişi, etkileşimlerinize bir cazibe katmanı ekler.


Boğa Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Boğa Burcu Aşk Yorumları

Gücünü geri almanın ve evrenin sana hak ettiğin bolluğu vermesine izin verme zamanı, Boğa. Luna, istikrar arayan ikinci konfor, öz saygı ve değer sistemleri evinizin üzerinde gezinen bugünün ayına ek olarak, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci eviniz aracılığıyla anlayışlı Merkür ile hizalanacak. Tek veya zaten bağlı, kesin olan bir şey var: tam olarak ne istediğinizi biliyorsunuz. Daha azına razı olmayın. Başka bir notta, ay, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla geri giden Satürn ile uyumlu bir hizalanma oluşturacak ve bu da sizi mevcut durumun sorumluluğunu üstlenmeye teşvik edecek.


İkizler Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar İkizler Burcu Aşk Yorumları

Ay şimdi burcunuzdan geçiyor ve gözlerinizde bir pırıltı var İkizler. İster yaramazlığın heyecanı, ister doyumsuz merakınız olsun, küçük kalbinizi kırıyor ve flört ediyorsunuz. Unutmayın, Venüs aynı zamanda aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizi de göz kamaştırıyor ve bu da sizi kalbinizin arzularına daha da yaklaştırıyor. Bekar veya zaten romantik bir bağlılık içinde olan bu Venüs geçişi, yalnızca cildinize daha fazla güvenmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bu süreçte daha yaratıcı olmanıza da yardımcı olur. Luna’nın Satürn’le olan üçgen açısı ilk bakışta acımasız görünebilir, ancak yine de pratiktir.


Yengeç Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Dinleniyor, şarj oluyor ve bir sonraki hareketiniz olan Yengeç’i düşünüyorsunuz. Tek veya önceden çekilmiş, bugünün İkizler burcundaki ayı sizi potansiyel olarak kafanıza sokabilir, ancak toprakta kalırsanız değil. Örneğin, “kapalı kapılar ardında” özel birine gizlice aşık olanlarınız için, bazı şeyleri fazla düşünüyor veya belki biraz huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Günlüğünüzü alın ve bunun yerine beyniniz düşüncelerinizi boşaltın. Luna ayrıca cinsel kimya, işbirlikleri, birleşmeler ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla geri giden Satürn ile uyum içinde olacak, böylece bir sevgiliyle telepatik olarak iletişim kurabilirsiniz.


Aslan Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Aslan Burcu Aşk Yorumları

Başka fırsatları keşfetmek ve ufkunu genişletmek için kendine izin ver, Leo. İster yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla olsun, bugünün göksel havası size önemli bir ortaklık kurma ve sağlamlaştırma fırsatı sunuyor. Aklınızda bulundurun, Venüs aynı zamanda meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreçleriniz ve yakın çevrenizle göz kamaştırıyor, bu yüzden flört ediyor ve küçük kalbinizi dışarı atıyor olabilirsiniz. Ancak daha da önemlisi, Luna, uyum arayan yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla geri giden Satürn ile uyum içinde olacak ve bire bir bağlantılarınızın temeline ışık tutacaktır.


Başak Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Başak Burcu Aşk Yorumları

Başak, ihtiyacın kadar zaman ayır. Ateşli Mars burcunuzda cızırdamaya devam ediyor, cinsel arzularınıza enerji veriyor ve ilham veriyor, ama aynı zamanda şu an için işleri yavaşlatıyorsunuz. Bu arada, dünyadaki otorite, miras ve itibarla ilgili otoriter onuncu evinizin üzerinde ay süzülürken, özel birine aşık olmanıza rağmen, muhtemelen profesyonel meselelerle daha fazla meşgul oluyorsunuz. Ay ayrıca burcunuzda anlayışlı Merkür ile uyum içinde olacak ve bu da zihniniz ve duygusal dünyanız arasında tatlı bir sinerji yaratacaktır. İnisiyatif almaya gelince sezginizi takip edin.


Terazi Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Terazi Burcu Aşk Yorumları

Bekar veya zaten bağlı, bugün kendi elementindesin, Terazi. Bu arada Luna, macera, genişleme ve bilinmeyen topraklardan oluşan dokuzuncu evinize dokunacak ve heyecan arzunuzu ve ufkunuzu keşfetme fırsatını çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirecek. O mesajı göndermeye hazır mısın? Ay ayrıca gizli on ikinci eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla Merkür ile uyum içinde olacak, bu yüzden bugün satır aralarını okuduğunuzdan emin olun. İşler her zaman göründüğü gibi değildir, ama bunu zaten biliyordunuz.


Akrep Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Akrep Burcu Aşk Yorumları

Düşüncelerinizi gerçeklerle destekleyin ve gitmeye hazırsınız, Akrep. Bu, duygularınızı ihmal etmeniz gerektiği anlamına gelmez, ancak aynı nedenle bu süre zarfında mantıklı kalmak önemlidir. Bugün gelince, ister yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla olsun, tatlınız ile iletişim kurmakta gecikmişsinizdir. Şimdi, aranızdan hoşlananlar için bu, profesyonel ağınız içindeki biriyle veya belki de ortak bir arkadaşınızla olabilir. Bu arada Luna, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizden geçecek ve bu süreçte Merkür ile bağlantı kuracak. Yine, konuşmak için mükemmel bir gün.


Yay Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Yay Burcu Aşk Yorumları

Özgürlüğü seven on birinci dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygusuyla göz kamaştıran cilveli Venüs ile, ufkunuzu keşfetme ve bu süreçte flört etmeye başlama şansınız var. Bu arada, bugünün ayı, bire bir bağlantılarınız etrafında dönen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirerek, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinize dokunacak. Bir sevgilinin ihtiyaçlarını seninkilerden daha fazla önceliklendirme ihtiyacı bile hissedebilirsin, ki bu senin için çok düşünceli Yay burcu. Luna aynı zamanda Merkür ile uyum içinde olacaktır, bu yüzden elinizdeki durumun sorumluluğunu almaktan çekinmeyin.


Oğlak Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Birine bağlanma veya duygularını ifade etme fikrine gönülsüz değilsin, Oğlak. Başka bir şeyi öncelik haline getiremeyecek kadar işinize ve özel hayatınıza kendinizi fazla kaptırmış durumdasınız. Önce kendinizi beslemekte kesinlikle yanlış bir şey olmasa da, nereden geldiğinizi bildirmekten zarar gelmez. Luna, mevcut rutininizden genel esenliğinize kadar her şeyi vurgulayarak sorumlu altıncı evinizin üzerinde duracak, ancak dahası var. Ay, maceralı dokuzuncu genişleme eviniz aracılığıyla Merkür ile uyum içinde olacak, bu nedenle bugün çizgilerin dışını renklendirmeye çok iyi karar verebilirsiniz.


Kova Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Kova Burcu Aşk Yorumları

Seviye atlamanın zamanı geldi. Sevgilinizle birleşme fırsatı tam önünüzde, Kova. Seni tutan ne? İddialı Mars, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizi harekete geçirmeye devam ederken, cinsel içgüdülerinize ilham verirken diğer önemli kişilerle olan cinsel kimyanızı ateşliyor. Bu arada, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin üzerinde gezinen ay ile, özellikle de heyecanlarınız söz konusu olduğunda, merakınızı keşfetmeye daha yatkın hissediyorsunuz. Yakalayış? Ayın burcunuzda Satürn ile hizalanması, bu süreçte gerekli sınırları belirlemenizi hatırlatır.


Balık Burcu
29 Ağustos 2021 Pazar Balık Burcu Aşk Yorumları

Yerde kalın, Balık. Romantik bir durumu gözden geçirirken kafanızda sıkışıp kalmış olabilirsiniz, özellikle de güneş, Merkür ve Mars, önemli diğer evlerin yedinci evinizin üzerinde gezinirken, ancak bu burada bitmiyor. Aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan ay, eviniz, aileniz ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü evinizin üzerinde süzülecek ve en içteki duygularınızdan güvenlik duygunuza kadar her şeyi vurgulayacaktır. Başka bir notta, Luna, Merkür’ü ilişki sektörünüzde üçgen yapacak ve bu da size özel biriyle kalpten iletişim kurma fırsatı sunuyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.