Günlük Aşk Burç Yorumları 28 Ağustos 2021

28 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 28 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

Kendinden eminsin, topraklanmışsın ve ilerlemeye hazırsın Koç. Tek ya da zaten bağlı, bugünün tatlı üçgeni, istikrar arayan ikinci değerler evinizdeki ay ve gezegensel yöneticiniz Mars, sorumluluk sahibi altıncı eviniz aracılığıyla, size T’lerinizi geçme ve O’nuzu noktalama fırsatı sunuyor. . Bu, özellikle halihazırda bir bağlantı içinde olan ve belki de sonraki adımları düşünenler için geçerlidir. Luna aynı zamanda on ikinci teslim eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün ile uyum içinde olacak, bu yüzden akışa devam edin ve daha da önemlisi içgüdülerinize güvenin. Ayrıca, başkalarının görüşlerinin sizi rotanızdan çıkarmasına izin vermeyin.


Boğa Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

Kalbin istediğini istiyor ve bu konuda kimsenin yapabileceği bir şey yok, Boğa. Ay’ın burcunuzun üzerinde durmasına ek olarak, Luna aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla hareketli Mars’ı üçgen yapacak. Duygularınızı üzerinize taşımayı pek sevmeseniz de, bugünlerde arzularınız sadece kendileri için konuşuyor. Örneğin, gizlice birine aşık olduysanız veya belki de bir sonraki hamlenizi ikinci kez tahmin ediyorsanız, şansınız bugün iç saatinizin çaldığı gündür. Luna’nın için için yanan Pluto ile üçgen açı – ilişki sektörünüzün göksel hükümdarı – güne bir miktar yoğunluk katacak.


İkizler Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Flört etmeye çok mu başladın, İkizler? Bekar veya zaten bağlı, bugün bir ara vermeye karar verebilirsiniz ve hepsi mevcut astro hava durumu sayesinde. Örneğin, uykulu onikinci kapanış evinizin, rüyaların, gizli gündemlerin ve perde arkasındaki her şeyin üzerinde gezinen Ay’a ek olarak, Luna, dördüncü en içteki duygu eviniz ve güç merkezi Plüton aracılığıyla harekete geçen Mars ile uyum içinde olacaktır. erotik sekizinci yakınlık eviniz aracılığıyla. Kendinizi hissediyorsunuz ve görünüşe göre bunun nedeni, o özel kişi için aniden duygular yakalamanız olabilir. Seni hazırlıksız yakaladı, değil mi?


Yengeç Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Yanıyorsun ve bunun nedeni iş demek, Yengeç. Örneğin, hem güneş hem de Mars, geveze üçüncü iletişim evinizden, düşünce sürecinden ve yakın çevrenizden cızırdayarak geçerken, duyguları kendinize saklamak, söylemek yapmaktan çok daha kolay. Üstüne üstlük, Luna, toplulukla ilgili deneysel onbirinci evinizi aydınlatacak ve eş zamanlı olarak, diğer önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla güç merkezi Pluto ile birlikte Mars’ı üçgen açı yapacaktır. Rekoru düzeltmek için özel birinin DM’lerine mi giriyorsunuz? Kimin kime yaklaştığı önemli değil, söyleyeceğiniz çok şey var ve sizi tutan hiçbir şey yok.


Aslan Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Tacı takan kafa ağırdır, Leo. Hem güneş hem de harekete geçen Mars, istikrar arayan ikinci mali, mülk ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla ısıyı artırıyor ve siz de kendi değerinizi fark ediyorsunuz. Bekar da olsanız da, bugünün astrolojisi, profesyonel hayatınızdan güvenlik duygunuza kadar her şeye öncelik vermenizi teşvik ediyor. Luna, otoriter onuncu evinizi ateşleyecek ve aynı anda hem Mars’ı hem de Pluto’yu sorumlu altıncı eviniz aracılığıyla üçgen açı yapacak. İşe git ama tatlını unutma. Luna’nın samimi sekizinci evinizden Neptün’e altmışlığı size şefkatli olmayı hatırlatır.


Başak Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Evren senin arkanda, Başak. İster romantizm açısından, ister genel çabalarınız açısından olsun, karma sizin tarafınızda. Örneğin, istikrar arayan ikinci değer sistemleri eviniz aracılığıyla göz kamaştıran aşk tanrıçasına ek olarak, hem güneş hem de Mars burcunuza enerji veriyor ve canlandırıyor. Ne için hazırlanıyorsun? Ay, macerayla ilgili geniş dokuzuncu evinizin üzerinde gezinmeye devam edecek ve aynı anda hem Mars’ı burcunuzda hem de güç merkezi Pluto’yu romantik beşinci aşk evinizden geçirecek. Kalbin senin pusulan ve sen korkusuzsun. Yakalayış? Lojistik konusuna fazla takılmayın.


Terazi Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Cilveli gezegen yöneticiniz Venüs, zarafeti ve çekiciliği ile gözlerinizi kamaştırmaya devam ediyor ve akranlarınız üzerinde oldukça etki bırakıyorsunuz Terazi. Dahası, bugünün Boğa ayı, erotik sekizinci yakınlık evinize, paylaşılan kaynaklara ve ruh eşi bağlantılarınıza dokunacak ve önemli bir ortaklık söz konusu olduğunda, alma ve alma – veya eksikliğini – çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirecek. hayat. Başka bir notta, Luna, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla geri giden Jüpiter ile karşı karşıya gelecek. Yakalayış? Taahhütleriniz ve kalbinizin arzuları arasında bir denge oluşturmanız gerekir.


Akrep Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Bir sırrın var mı, Akrep? Kapanıştan, rüyalardan, gizli gündemlerden ve perde arkasındaki her şeyden oluşan büyüleyici onikinci evinizde göz kamaştıran cilveli Venüs ile, şu an için aşk ilişkilerinizi düşük anahtarda tutuyor olabilirsiniz. Bekar? Bu gizemli geçiş, etrafınızda gizli hayranlar olduğunu da gösterebilir ve siz bunun farkında bile olmayabilirsiniz. İpucu: Dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusuyla ilgili onbirinci evinize bakın. Hem geleneksel cetveliniz Mars hem de güneş ısıyı artırıyor. Luna ayrıca önemli kişilerden oluşan kararlı yedinci evinize de dokunacak. Sezginize güvenin.


Yay Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

İnisiyatif al, Yay. Hem güneş hem de Mars – romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizin göksel yöneticisi – otoriter onuncu evinizi ateşlemeye devam ediyor ve siz kontrolü ele almaya hazırsınız. Luna, sorumluluk sahibi altıncı evinizi ateşlemeye devam ederken, Venüs toplulukla ilgili onbirinci evinizi göz kamaştırıyor ve görünüşe göre, zaten bir sonraki hareketinizi planlıyorsunuz. Ayrıntıları vurgulamayın. Romantik duyguları ve/veya jestleri gereğinden fazla düşündüğünüzde çekiciliklerini kaybederler. Neyse ki Luna, karışıma bir yoğunluk ve dayanıklılık katmanı ekleyerek Mars ve Pluto’yu üçgen yapacak. Gözlerini ödülden ayırma.


Oğlak Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Kendi elementindesin ve gelişiyorsun, Oğlak. Örneğin, bekar olmanıza veya bir taahhütte bulunmanıza rağmen, bugünün ayı romantik beşinci evinizi aşk, tutku ve zevkle harekete geçirmeye devam edecek, ancak dahası var. Önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin göksel yöneticisi Luna, macera dolu geniş dokuzuncu eviniz ve burcunuzda için için yanan Plüton aracılığıyla iddialı Mars ile uyum içinde olacak. Bir sonraki hamlenizi mi düşünüyorsunuz? Birine yaklaşma kararı ya da aşık olduğunuz kişinin size yaklaşma kararı olsun, tutkulu ve aşk için bu inanç sıçramasını yapmaya isteklisiniz. İç pusulanızı takip edin.


Kova Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

İhtiyaçlarınızı öncelik haline getirmeye devam edin Kova. Örneğin, ay mütevazi evinizin rahat dördüncü evinizi, aile meselelerinizi, duygusal temellerinizi ateşliyor ve kendiniz için daha fazla istikrar yaratmak için, yapmanız gerektiği gibi, sığınağınıza çekiliyorsunuz. Bekar? Özellikle sizden uzakta olan biriyle bağlantı kuruyorsanız, düşünmek için biraz yer ayırmaya karar verebilirsiniz. Bu özellikle, hem güneş, hem de önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin göksel yöneticisi ve Mars’ın erotik sekizinci yakınlık evinizi sarsması ve ruh eşi bağlantılarınız için geçerlidir. Bir başkasıyla birleşmeden önce, kendi içinizde bütün olmalısınız.


Balık Burcu
28 Ağustos 2021 Cumartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Kim olacak, Balık? Güneş ve Mars, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerinizde cızırdamaya devam ediyor, bire bir bağlantılarınız ve potansiyel beklentileriniz söz konusu olduğunda sıcaklığı artırıyor. Bu arada, Venüs, erotik sekizinci yakınlık evinizi, ruh eşi bağlantılarınızı ve ortak işbirliklerinizi göz kamaştırırken, bir parçanız sevginizi kilit altında tutmak isterken, diğer parçanız durumunuzda daha fazla yoğunluk için can atıyor. Aşkın beşinci evinin göksel yöneticisi olan ay da burcunuzdaki Neptün ile uyum içinde olacak. İçsel bilginize güvenin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.