Günlük Aşk Burç Yorumları 26 Ağustos 2021

26 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 26 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Koç Burcu Aşk Yorumları

Sezginize güvenin, Koç. Bu sevgi yolu sizin en yüksek iyiliğiniz içinse, bunu bileceksiniz. Bu arada ay burcunuzda gezinmeye devam ederek sizi en derindeki hislerinize ve duygusal temellerinize yaklaştıracak, Luna’nın için için yanan Plüton karesi bu süreçte otorite duygunuza meydan okuyacak. Unutmayın, Venüs, burcunuzdaki yaralı şifacı Chiron’a doğrudan muhalefet edecek ve ilkbaharda tezahür etmeye başlayan bir şeyi meyveye getirecektir. Bunu söyledikten sonra, ikinci kez bakmak için bir şey geri gelirse, iyileşme fırsatının sizi geçmesine izin vermeyin.


Boğa Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Boğa Burcu Aşk Yorumları

Bırakın ve evrenin sizin adınıza çalışmasına izin verin, Boğa. Gezegensel yöneticiniz Venüs ile yaralı şifacı Chiron arasındaki, bugün kapalı, sırlar ve bilinçdışı kalıplardan oluşan gizli onikinci eviniz aracılığıyla şifa veren bir karşıtlık, artık size hizmet etmeyen bir şeyi salıverme, affetme ve teslim etme fırsatını ortaya çıkarır. Merkür’ün romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizden geçişinin ortasında, maceralı dokuzuncu genişleme eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton ile uyum içinde olacağını unutmayın. Doğrudan gerçek kuzeyinize bakıyorsunuz, ancak bu sizin adım atma meselesi.


İkizler Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe İkizler Burcu Aşk Yorumları

Ne olacak, İkizler? Bugünün romantik aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla büyüleyici Venüs ile sosyal açıdan bilinçli onbirinci çağrışımlar eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron arasındaki karşıtlık, büyük olasılıkla kalbinizin arzuları ile hisleriniz arasında bir denge yaratmanız için size meydan okuyacaktır. dünyaya ait. Bekar ya da tek başına, bir kaya ile sert bir yer arasında sıkışıp kalmış gibi hissedebilirsiniz, ancak bu süreçte topraklanmazsanız olmaz. Size yansıtılan beklentileri ve otantik gerçeğinize yatırım yapıp yapmadığınızı düşünmek için bir dakikanızı ayırın.


Yengeç Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Bunu istiyorsanız, güvenle harekete geçmeniz gerekir, Yengeç. Tek veya bağlı, Luna, seks, ruh-ruh bağlantıları ve enerjik alışverişlerden oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Jüpiter’e büyüleyici bir altmışlık açı yapmadan önce, otoriter onuncu eviniz boyunca gezinmeye devam edecek. Kozmos size bu ilahi birliği ihsan ediyor, ama siz geçmişinizi geride bırakmak zorunda kalacaksınız. İster modası geçmiş bir zihniyet, ister sürekli kafanızda dolaşan bir korku olsun, ilerlemek için bunların hiçbirine ihtiyacınız olmayacak. Merkür’ün Plüton ile yaptığı üçgen açı, hem kendiniz hem de bir sevgili ile rekoru kırmaya teşvik ediyor.


Aslan Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Aslan Burcu Aşk Yorumları

Kabuğundan çık ve tatlını da yanında getir Leo. Ay’ın macera, yüksek öğrenim ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizden geçen heyecan arayan geçişinin ortasında, kararlı yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve önemli diğer eviniz aracılığıyla geri giden Jüpiter ile bağlantı kuracak. İlişki riske değer mi? Bağlantınızı nasıl genişletebilir ve birlikte büyümeye devam edebilirsiniz? Venüs aynı anda yaralı şifacı Chiron’a karşı çıkacak ve bu da yön duygunuzdan mevcut ilişkinizin “büyük resmine” kadar her şeyi yeniden değerlendirmeniz için size meydan okuyacak. Bilgi güçtür ve her şey devam eden bir çalışmadır.


Başak Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Başak Burcu Aşk Yorumları

Bu bağlantı üzerinde çalışma zamanı ve cesaretinizin kırılması için hiçbir neden yok Başak. Aksine, her zaman gelişmeye yer vardır ve bunu herkesten çok siz bilirsiniz. Bunu söyledikten sonra, ayın sekizinci seks eviniz, enerjik değiş tokuşlar ve ruh eşi bağlantılarınız boyunca yolculuğunun ortasında, Luna, sorumlu altıncı eviniz, gerçekler ve durum tespiti aracılığıyla geri giden Jüpiter ile uyumlu bir bağlantı kuracaktır. Ve bekar ya da zaten bağlı olsanız da, bu tatlı sinerji, bu süreçte yaptıklarınızdan kendinizi sorumlu tutmanız anlamına gelse bile, birlikteliğinize daha yakından bakmanız için sizi cesaretlendiriyor.


Terazi Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Terazi Burcu Aşk Yorumları

Bugünün şifacı karşıtlığı, burcunuzdaki Venüs ve kararlı yedinci evinizdeki şifacı Chiron, anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli kişiler, başkalarının iyiliği için ihtiyaçlarınızı aşırı telafi etme arzunuzun üstesinden gelmenize yardımcı olmak için burada. Kulağa çok gibi geliyor, ama zaten işi yapmaya başladın, Terazi. Bekar veya tek başına, Luna ayrıca aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla geri giden Jüpiter ile uyum içinde olacak. Bu da, kalbinizin arzularına doğru ilerlemeniz ve süreçte özgün kalmanız için size ilham verir. Aradığınız ilişki sizinle başlar.


Akrep Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Akrep Burcu Aşk Yorumları

Olaylara farklı bir perspektiften bakıyorsun ve aynı anda iyileşiyorsun, Akrep. Tek ya da zaten bağlı, bunların hepsi, bilinçsiz kalıpların karmik onikinci evi aracılığıyla Venüs ile pratik altıncı gerçekler eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron arasındaki bugünkü karşıtlık sayesinde. İster kendinizle olan ilişkiniz, ister önemli biriyle inşa sürecinde olduğunuz ilişki olsun, bu, hayatınızdaki dengeyi geliştirmek için bir fırsattır. Başka bir notta, seksle ilgili sekizinci evinizin yöneticisi olan Merkür, güçlü yöneticiniz Pluto’yu üçgen yaparak yüzeye önemli bilgiler getirecek.


Yay Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Yay Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatına farklı bir lens seti ile bakıyorsun Yay. Örneğin, ay, aşk, romantizm, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci evinizi tutuşturmaya devam eder, ancak aynı zamanda, iletişim, düşünce süreci, iletişim, ve yakın çevresi. Zihne çok fazla kapıldıysan, o zaman büyük ihtimalle kalbinin arzularını ikinci kez tahmin ediyorsundur. Aynı şey, onları korkmadan veya tereddüt etmeden ifade etme yeteneğiniz için de geçerlidir. Luna ayrıca için için yanan Pluto ile çatışacak ve karışıma bir yoğunluk ve dönüşüm katmanı ekleyecektir.


Oğlak Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Luna’nın en derindeki hisler ve duygusal temellerle ilgili rahat dördüncü evinizden geçişinin ortasında, aynı anda istikrar arayan ikinci konfor, mülk ve özsaygı eviniz aracılığıyla Jüpiter retrosu yapacaktır. Gerçekten değer verdiğiniz şeylerden daha fazlasını mevcut bağlantınıza nasıl entegre edebilirsiniz, Oğlak? Ay ile burcunuzda için için yanan Plüton arasındaki tek veya zaten bağlı bir kare, kendi ustalığınıza olan arzunuz ile deneyimlemenin ortasında olduğunuz yadsınamaz dönüşüm arasında sürtüşme yaratabilir. Bunu söyledikten sonra, kendi yolunda durma. İhtiyacınız olan destek için sevgilinize yaslanın.


Kova Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Kova Burcu Aşk Yorumları

Romantik bir durumdan mantık çıkarmaya çalışmayın Kova. Onunla inançla yüzleşin ve getirdiği deneyimden öğrenin. Ay, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan meraklı üçüncü evinizi harekete geçirmeye devam ediyor, ancak aynı zamanda burcunuzda geri giden Jüpiter ile uyumlu bir altmışlık açı oluşturacak. Bekar veya çoktan aşık olmuş, düşünce sürecinizin daha bilinçli olması ve açık fikirli olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak kadar basit bir şey, durgun hisseden enerjileri kolayca değiştirebilir. Her şey öz farkındalıkla başlar, ancak yaklaşımınızda özgün olmak da önemlidir.


Balık Burcu
26 Ağustos 2021 Perşembe Balık Burcu Aşk Yorumları

Venüs’ün şehvetli sekizinci yakınlık evinizden, ortak işbirliklerinden ve ruh eşi bağlantılarınızdan yaptığı yolculuğun ortasında, bugün istikrar arayan ikinci değer sistemleriniz aracılığıyla geri giden Şiron ile doğrudan bir karşıtlık oluşturacak. Bekar veya zaten bağlıysanız, özellikle önemli bir diğer Balık’tan ihmal duygusu hissediyorsanız, yatırımlarınız ve samimi birliktelikleriniz üzerinde düşünmek önemlidir. Aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı Luna, özgürlüğü seven onbirinci eviniz, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu aracılığıyla için için yanan Pluto ile de çatışacak. Bağlantınızı başka biriyle karşılaştırmayın – enerji benzersizdir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.