Günlük Aşk Burç Yorumları 25 Ağustos 2021

25 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 25 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Koç Burcu Aşk Yorumları

Bugün bir çeşit doğrulama arıyorsun, ama bil diye söylüyorum, uzun vadede buna ihtiyacın olmayacak, Koç. Tek veya zaten bağlı, tüm bu olumsuz duyguları harekete geçirmek için burcunuzda Chiron ile ayın kavuşmasına bırakın. Aynı şekilde, siz de iyileşme sürecindesiniz. Kendinize karşı nazik olun. Luna’nın, önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla Venüs’e karşı çıkması, bire bir bağlantılarınızda daha fazla sevgi geliştirmenizi teşvik eder. Bu, yine, söylemek yapmaktan daha kolay olabilir. En kötü senaryo, destek için arkadaşlarınıza güvenmekten çekinmeyin.


Boğa Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Boğa Burcu Aşk Yorumları

Boğa, ihtiyaçlarınıza öncelik verin ve kendinize hak ettiğiniz zamanı ayırın. Bekar veya zaten alınmış, bugünün enerjisi kabul ettiğinizden biraz daha ağır gelebilir, ancak cesaretinizin kırılmasına gerçekten gerek yok. Aslına bakarsanız, bunu kendinizi içten dışa beslemek için resmi ipucunuz olarak düşünün, duygusal bagaj ve diğer her şey. Karşı konulmaz ve Venüslüsün, ama aynı zamanda insansın. Ayın teslimiyetle ilgili on ikinci evinizden geçişinin ortasında, gezegensel yöneticiniz Venüs’e karşı bir muhalefet yapacak. Bu, özellikle başkalarının ihtiyaçlarını karşılamaya karşı gerçek duygularınız söz konusu olduğunda, huzursuzluk duyguları yaratabilir.


İkizler Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba İkizler Burcu Aşk Yorumları

Her şey başarısız olduğunda, ihtiyacınız olan destek için ruh kabilenize yaslanın, İkizler. Bekar, bugünün Koç burcundaki ayı, onbirinci eviniz dernekler, topluluk, bireysel özgürlük ve dünyaya ait olma duygusu aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’u birleştirecek. İster koşulsuz bir durum olsun, ister yakın zamanda bir arkadaşınızın arkadaşına karşı yakaladığınız gizli hisler olsun, bugün önemli bir şey dikkatinize sunuluyor. Dahası, Luna’nın aşk, tutku ve zevkten oluşan flörtöz beşinci eviniz aracılığıyla Venüs’ü cilvelileştirmeye karşı çıkması, sizi sosyal statünüz ve kalbinizin arzuları arasında bir denge kurmaya zorluyor.


Yengeç Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Kim olduğunu hatırla ve dünyaya neyden yapıldığını göster Yengeç. Ay, yaralı şifacı Chiron’a yakın bir yerde otururken, kariyer, otorite ve dünyadaki itibarla ilgili hırslı onuncu eviniz aracılığıyla, kontrolü ele alma yeteneğinizi veya eksikliğinizi yansıtmanız için sezgisel olarak yönlendiriliyorsunuz. özel bir durum. Bekar? Luna’nın uyum arayan Venüs’e muhalefeti, otorite duygunuz ile doğuştan gelen başkalarını memnun etme ve besleme arzunuz arasındaki dengeyi geliştirmenizi hatırlatır. Bu, özellikle size değer verildiğini ve hayran olunduğunu hissettirmeyen biriyle ilişki içinde olanlarınız için geçerlidir.


Aslan Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Aslan Burcu Aşk Yorumları

Sırf şu anda bir şeyler mantıklı gelmiyor diye, onları başarmanın imkansız olduğu anlamına gelmez, Leo. Örneğin, bekar ya da zaten alınmış olmanıza rağmen, maceralı dokuzuncu genişleme, macera ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla ay ve yaralı şifacı Chiron arasındaki bugünün şifa birleşimi, olaylara bakış açınızdan her şeye meydan okuyabilir. romantik bir duruma olan inanç. Bu yüklerin ve korkuların nereden kaynaklandığını düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Bu arada, Luna’nın Venüs’e muhalefeti, başkalarını memnun etme arzunuz ile bireysel özgürlüğünüz arasında sağlıklı bir denge kurmanızı teşvik ediyor.


Başak Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Başak Burcu Aşk Yorumları

Tek çıkış yolu, Başak. Ay, erotik sekizinci yakınlık eviniz, ortak işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile çarpışacak ve ilişki dinamiğinize bir duygusal yoğunluk katmanı ekleyecek. Ve bekar ya da zaten bağlı olmanıza rağmen, gerçekleşmesi gereken önemli bir konuşma düşüncesiyle veya belki de biri size yaklaşmaya çalıştığında bilinçsizce savaşma ihtiyacınızla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla birleşmek, söylemek yapmaktan çok daha kolay. Tüm ilişkiler devam eden bir çalışmadır.


Terazi Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Terazi Burcu Aşk Yorumları

Bekar veya tek başına, bu süre zarfında başkalarına, özellikle de kararlı bir ortaklık içinde olduğunuz Terazilere karşı şefkat geliştirmek önemlidir. Söylemesi yapmaktan daha kolay, ancak yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a katılan ay ile, özel birinin ihtiyaçlarını inkar etmek mümkün değil. Bununla birlikte, yakalama, kişisel ihtiyaçlarınızı onların uğruna feda etme konusundaki bilinçsiz arzunuzdan kaynaklanabilir, bu nedenle ayırt etme yeteneğinizi kullanmaya devam ettiğinizden emin olun. Her şey iyileşmenize, öğrenmenize ve büyümenize yardımcı olacak şekilde gelişiyor. Luna’nın geri giden Satürn’e altmışlığı, bu süreçte kalbinizi takip etmenizi hatırlatır.


Akrep Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Akrep Burcu Aşk Yorumları

İyileşme süreciniz romantik bağlantılarınıza yansıyor, Akrep. Ve bekar ya da zaten bağlı olsanız da, özellikle birini yakın bir düzeyde tanımaya başladığınızda bunu akılda tutmak önemlidir. Bugünün ayı, sorumlu altıncı eviniz olan günlük ritüeller, hizmet eylemleri ve durum tespiti aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek ve size zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun refahına öncelik vermenizi hatırlatacak. Güne başlama şeklinizden yediğiniz yiyeceğe kadar her şey tutum ve güven seviyelerinizde rol oynar. Kişisel ve romantik olarak çekmek istediğiniz enerji olun.


Yay Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Yay Burcu Aşk Yorumları

Kalbini iyileştiriyorsun ve aceleye gelmemelisin Yay. Örneğin, ay, seksle ilgili sekizinci evinizi, ortak işbirliklerinizi ve ruh eşi bağlantılarınızı yönetir ve romantik beşinci eviniz aşk, tutku ve zevk yoluyla yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecektir. Kendinize ve eşinize karşı dürüst müsünüz? Bekar ve aşık olanlarınız için, bu süre zarfında samimi birlikteliklerinizi ve yakınlık arzunuzu düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Romantik özlemleriniz değer sistemlerinizle uyumlu mu? Enerjinizi en yüksek iyiliğiniz için olan durumlara yatırmak anahtardır.


Oğlak Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Aşk Yorumları

İçine giriyorsun ve geçmişini yansıtıyorsun, Oğlak. Ve ilerlerken geriye bakmanın bir faydası olmasa da, Luna’nın duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a yakınlığı, sizi içe dönmeye ve içinizdeki uyumu bulmaya zorluyor. kendin. Bekar veya zaten bağlı, içten dışa iyileşme yeteneğiniz, ortaklıklarınıza yansıyacaktır. Bu, özellikle ayın, bire bir bağlantılardan oluşan kararlı yedinci evinizi yönettiği düşünülürse doğrudur. Yakalayış? Kabul etmekten daha savunmasız hissediyor olabilirsiniz, ancak gücünüz burada yatıyor.


Kova Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Kova Burcu Aşk Yorumları

Venüs, macera, genişleme ve bilinmeyen bölgelerden oluşan egzotik dokuzuncu evinizde göz kamaştırmaya devam ediyor, aşk için atılım yapmanız için size ilham veriyor ve sizi cesaretlendiriyor, Kova. Bununla birlikte, bekar veya zaten alınmış olmanıza rağmen, meraklı üçüncü eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla, ay ve yaralı şifacı Chiron arasındaki bugünkü kavuşum, olayları perspektife koyma fırsatı sunuyor. . Belki de yakın çevreniz, romantik seçimlerinizle aynı fikirde olmayabilir veya belki de ilgilendiğiniz kişi şu anda sizden uzaktadır. Her iki durumda da, bir şeyler düşünmek için bir dakikanızı ayırın ve olumsuz düşünme kalıplarını bırakın.


Balık Burcu
25 Ağustos 2021 Çarşamba Balık Burcu Aşk Yorumları

Özlediğin aşkın önünde duran tek kişi sensin Balık. Cilveli Venüs, cinsel arzularınızdan romantik ilişkilerinize kadar her şeyi yoğunlaştırarak, perili sekizinci yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarınızın üzerinde gezinmeye devam ediyor, ama dahası var. Aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci romantik evinizin göksel hükümdarı olan ay, istikrar arayan ikinci eviniz olan özsaygı ve değer sistemleri aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile çarpışacak ve söz konusu olduğunda güvenlik duygunuza meydan okuyacaktır. romantik bir duruma. Başka bir deyişle, kendi değerinizi bilmiyorsanız, başkası neden kabul etsin?


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.