Günlük Aşk Burç Yorumları 24 Ağustos 2021

24 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 24 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Aşk Yorumları

İşler göründüğü gibi değil, bu yüzden cesaretiniz kırılmasın Koç. Kabul edilir ki, taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla göz kamaştıran karşı konulmaz Venüs ile, genel olarak bir ortaklık ve/veya şirket istemeye daha yatkınsınız. Bununla birlikte, sorumlu altıncı ayrıntı eviniz aracılığıyla Merkür ve rüya gibi bilinçdışı kalıplardan oluşan on ikinci eviniz aracılığıyla puslu Neptün arasındaki bugünün zorlu karşıtlığı, sizi teslim olmaya ve sürece güvenmeye teşvik ediyor. Bekar ya da bağlı, burada özellikle kendini sevme konusunda hala yapacak bir şeyler var. Luna da günün ilerleyen saatlerinde burcunuza girecek, bu yüzden kalbinizi kolunuza takmaktan utanmayın.


Boğa Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Boğa Burcu Aşk Yorumları

Boğa, boks eğitmenine aşık mısın yoksa sevimli iş arkadaşınla flört etmeye mi çalışıyorsun? Gününüzün kimyası oldukça fırlıyor – özellikle göz kamaştırıcı gezegen cetveliniz Venüs, haritanızın bu bölgesinde dans ederken. İster bekar, ister aşık olun, ister zaten kararlı olun, bu öz-sevgiyi geliştirmek ve zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz arasında denge oluşturmak için mükemmel bir enerjidir. Bu bir kazan-kazan, ancak yine de işe koymanız gerekecek. Dahası, Merkür ve Mars, aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci romantik evinizde cızırdamaya devam ediyor – yani, tutkularınızın gayet iyi farkındasınız.


İkizler Burcu
24 Ağustos 2021 Salı İkizler Burcu Aşk Yorumları

İşleri aşırı analiz etmeyin ve topraklanmış kalmaya çalışın İkizler. Varsayımlar, beklentiler ve inatçı ideolojiler, gezegen hükümdarınız Merkür’ün belirsiz Neptün’e doğrudan karşı çıkması bir yana, asla iyi bir fikir değildir. Başka bir deyişle, bekar veya zaten bağlı, romantik bir durumu ikinci kez tahmin ediyor veya belki de bazı şeyleri fazla düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu süre zarfında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığına dikkat etmek önemlidir. Bu yüzden, “nasıl” ve “eğer” sorularına odaklanmak yerine, biz konuşurken size bahşedilen Venüs enerjisine uyum sağlayın. Aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizin üzerinde gezinirken, her şey kendini sevmekle başlar.


Yengeç Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Mütevazı meskeninizi taze çiçeklerle süsleyin, enerjinizi sevgi ve güzellikle süsleyin Yengeç. Lady Venus, evinizin dördüncü evini, en içteki duygularınızı ve duygusal temellerinizi büyülemeye, yaşam alanınızdan genel olarak aile dinamiğinize kadar her şeyi uyumlu hale getirmeye ve karamelize etmeye devam ediyor. Bekar veya alınmış, bu süre zarfında önceliklerinizin çok iyi farkındasınız. Ancak aynı zamanda, iletişim sektörünüzdeki Merkür ile geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Neptün arasındaki günümüzün zorlu karşıtlığı, geleceği biraz puslu gösterebilir. Bilinmeyen tarafından cesaretiniz kırılmasın. İçgüdülerinize güvenin ve ruh eşinizi aramaya devam edin.


Aslan Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Aslan Burcu Aşk Yorumları

Algı her şeydir, Leo. Meraklı üçüncü evinizi veya iletişiminizi, yerel topluluğunuzu ve yakın çevrenizi göz kamaştıran romantik Venüs ile, bekar veya zaten çekilmiş, sadece büyüleyici pow wow’un tadını çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda küçük kalbinizle flört ediyorsunuz. Sağa kaydırın ve iki kez dokunun! Ancak, bu süreçte öz değerinizi gözden kaçırmayın. Bu, özellikle değer sistemlerinin istikrar arayan ikinci evi aracılığıyla Merkür ve ortak işbirliklerinden oluşan sekizinci eviniz ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla puslu Neptün arasındaki günümüzün karşıtlığını dikkate almak açısından önemlidir. Önemli konuşmalar muhtemeldir, ancak her şey göründüğü gibi değildir. Sezginiz kelimelerden daha yüksek sesle konuşur.


Başak Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Başak Burcu Aşk Yorumları

Pratik yatırımlar yapın ve sağlam kalın, Başak. Bağlılık, uzlaşma ve diğer önemli kişilerden oluşan yedinci evinizi ateşledikten sonra, Luna *sonunda* seks, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Koç burcuna geçiş yapacak. Unutmayın, gezegen yöneticiniz Merkür, bugün ilişki sektörünüzde Neptün’e karşı bir muhalefet yapacak ve bağlantınız söz konusu olduğunda bir karışıklık hissi yaratacaktır. Gerçeğinizi söyleme veya belki de özel birini duyma kararı olsun, odaklanmak ve herhangi bir sonuca varmamak önemlidir. Önemli bir şey dikkatinize sunuluyor.


Terazi Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Terazi Burcu Aşk Yorumları

Terazi, sen bir oyuncu değilsin, sadece çok eziyorsun. Bu, elbette, özellikle cilveli hükümdarınız Venüs için geçerlidir ve burcunuzla göz kamaştırır. “Buraya gel” gözlerin var mı? Sadece cildinizde karşı konulmaz derecede çekici ve rahat olmakla kalmıyorsunuz, aynı zamanda bu süreçte tatlı bir arkadaşlık da arıyorsunuz. Ayın, sorumlu altıncı günlük ritüel eviniz aracılığıyla Balık burcunda sona ermesinden sonra, taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz aracılığıyla resmen cüretkar Koç burcuna geçeceğini unutmayın. Bugün inisiyatif almaktan korkmayın. Aksine, kalbinizi takip edin ve sezginizin rehberiniz olmasına izin verin.


Akrep Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Akrep Burcu Aşk Yorumları

Aşkını kilit altında mı tutuyorsun, Akrep? Karmik onikinci kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve sahne arkasındaki her şeyle göz kamaştıran cilveli Venüs ile, gizli bir ilişkiden tatlı yalnızlığınıza kadar her şeye kendinizi kaptırıyorsunuz. Unutmayın, haritanızın bu alanı derinden gizlidir, o kadar ki romantik duygularınız bu süre zarfında biraz bilinçsiz olabilir. Bu arada, geleneksel gezegen yöneticiniz Mars ile, sosyal olarak bilinçli onbirinci eviniz, topluluk ve dünyaya ait olma duygusu ile cızırdayan, başka ufukları keşfetmekle ilgilenen bir parçanız var.


Yay Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Yay Burcu Aşk Yorumları

Titreşimler değişiyor, bu yüzden iyi tarafından bakmanın zamanı geldi, Yay. Örneğin, ay, günün ilerleyen saatlerinde romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evi aracılığıyla ateşli Koç burcuna kaymadan önce, duygusal temellerin dördüncü evinizdeki yolculuğunu tamamlar. Kalbinizin arzuları kelimelerden daha gürültülüdür, ancak bunu kabul edip etmeyeceğinize karar vermek de size kalmış. Bekar veya zaten alınmış, bu süre zarfında dengeli kalmak ve ayırt etme yeteneğinizi kullanmak önemlidir ve bu özellikle günümüzün Merkür-Neptün karşıtlığını göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir. Belirsizliklerin ve/veya huzursuzluk duygularının yön duygunuzu boğmasına izin vermeyin.


Oğlak Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Denklemin mantıklı tarafını görüyorsun, ama belki de bunu içsel olarak nasıl işlediğine odaklanmanın zamanı gelmiştir, Oğlak. Örneğin, iletişimle ilgili merak uyandıran üçüncü evinizden geçen yolculuğunu tamamladıktan sonra, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinizin göksel hükümdarı Luna, resmi olarak dördüncü evinize, en içteki hislerinize ve duygusal temellerinize kayacaktır. . Tek veya bağlı, önemli bir şey dikkatinize sunuluyor, ancak önce kendiniz kontrol etmeniz önemlidir. Merkür ayrıca bugün Neptün ile karşıtlık kuracak ve kafa karışıklığı yaratacak, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.


Kova Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Aşk Yorumları

Carpe diem, Kova. Leydi Venüs macera, dünyevi arayışlar ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizde gezinmeye devam ederek sizi içinizdeki heyecan arayan ve gezgini ortaya çıkaran durumlara dalmaya teşvik ediyor. Sizden uzakta olan biriyle bağlantı kurmak mı? İster internet üzerinden ister seyahat ederken tanıştığınız biriyle olsun, kesin olan bir şey var: Aşk havada. Bununla birlikte, başka bir notta, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel yöneticisi Merkür, puslu Neptün ile karşıtlık kurarak belirsizlik duygularını tetikleyecek veya size bir illüzyon sunacaktır. Gül renkli gözlüklerinizi çıkarın.


Balık Burcu
24 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Aşk Yorumları

Luna bugün senin burcunla mistik yolculuğunu tamamlayacak, ama bitene kadar bitmeyecek, Balık. Bekar ya da zaten bağlı olsanız da, bağlı ilişkilerle ilgili yedinci evinizdeki Merkür ile burcunuzdaki puslu Neptün arasındaki bugünün zorlu karşıtlığı, potansiyel olarak sizinle önemli bir kişi arasında kafa karışıklığı duyguları yaratabilir. Bu nedenle, siz ve/veya özel kişiniz aniden birbirinizi ve durumu ikinci kez tahmin etmeye başlarsanız, bu süre zarfında her şeyin göründüğü gibi olmadığını bilin. Bu, şeyleri aşırı düşünerek tavşan deliğinden aşağı inmek yerine, potansiyel sonuçları kontrol etme ihtiyacından vazgeçmek için kozmostan size dostça bir hatırlatmadır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.