Günlük Aşk Burç Yorumları 10 Ağustos 2021

10 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 10 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Aşk Yorumları

Sorumluluklarınızın çok iyi farkındasınız, özellikle de bire bir ilişkiler söz konusu olduğunda, Koç. Ve sağlıklı yaşam, günlük ritüeller ve ilahi görevlerin sorumlu altıncı evinde dolaşan ay ile birlikte, nezaket davranışlarınız ve genel durum tespiti aklınızın en üstünde yer alır. Ayrıca, Ay, bugün istikrar arayan ikinci ev eviniz, mali durumunuz ve değer sistemleriniz aracılığıyla, değişim yaratan Uranüs ile uyum içinde olacak ve konfor alanınızın dışına çıkmak isteyip istemediğinizi vurgulayacaktır. Ancak Luna’nın Venüs’e yakınlığı, olaylara iyi tarafından bakmanıza yardımcı olur. Bu özellikle sevgilinizin çabasından şüphe ediyorsanız.


Boğa Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Boğa Burcu Aşk Yorumları

Tutarlılık kendini sevmenin anahtarıdır, Boğa. Ve ay hala aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeyle ilgili romantik beşinci evinizin üzerinde dolaşırken, şehvetli arzularınızdan kalbin meselelerine kadar her şey bu süre boyunca vurgulanmaya devam ediyor. Senin sevgine ve şefkatine daha çok ne gerek var? İşe koymaya istekli misin? Unutmayın, Ay burcunuzda asi Uranüs ile uyum içinde olacak ve bu da sizi özgünlüğünüzü boğabilecek davranışlardan kurtulmaya teşvik edecek. Luna ayrıca gününüze bir tatlılık katmanı ekleyen gezegen cetvelinizle güçlerini birleştirecek.


İkizler Burcu
10 Ağustos 2021 Salı İkizler Burcu Aşk Yorumları

Zihniyetiniz her şeydir; Açık fikirli olduğunuzdan emin olun, İkizler. Örneğin, üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla meraklı gezegen yöneticiniz Merkür ile taahhütlü yedinci evinizin yöneticisi, anlaşmalar, uzlaşma ve önemli diğerlerinin yöneticisi olan şanslı Jüpiter arasındaki günümüzün zorlu karşıtlığı, sizi şu gerçekleri ayırt etmeye teşvik ediyor. mevcut durumunuz ve kişisel inanç sistemleriniz. Siz ve sevgiliniz şu anda aynı sayfada olmayabilirsiniz ve sorun değil. Luna ayrıca size inanılmaz bir içgörü sağlayan asi Uranüs ile uyum içinde olacaktır. Sezginize dikkat edin.


Yengeç Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Gizemli gezegen yöneticiniz ay, üçüncü iletişim evinizde, düşünce sürecinizde ve yakın çevrenizde dolaşmaya devam ederek dikkatinizi romantik düşüncelerinizi ve genel alışverişlerinizi çevreleyen temalara getiriyor. Aklında kim var, Kanser? Luna ayrıca haritanızın bu alanında uyum arayan Venüs ile güçlerini birleştirecek, sevgilerinizi ifade etmeniz veya bu romantik duyguların bazılarını kelimelere dökmeniz için size ilham verecek. Cesaret edebilir misin? Luna’nın Uranüs ile olan üçgen açısı size seçeneklerinizi keşfetmenin değerini hatırlatır – bu yüz yüze bir itiraf yerine çapkın DM’ye razı olmak anlamına gelse bile. İçgüdülerini dinle.


Aslan Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Aslan Burcu Aşk Yorumları

İçinde misin, Leo? Bugünün burcunuzdaki Merkür ile aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan şanslı Jüpiter arasındaki, önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla yapılan zorlu karşıtlık, size ayırt etme yeteneğinizi kullanmanızı hatırlatıyor. nefsi arzularınıza gelir. Bu arada, ay, uyum arayan Venüs ile tatlı bir kavuşum yapmadan önce, istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinizde gezinmeye devam ediyor. Kendinize sorun: Özel biri işe girdi mi? Seviye atlamaları gerekiyor mu? Luna’nın Neptün’e muhalefeti şefkati teşvik eder, ancak sınırlarınızı gözden kaçıramazsınız.


Başak Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Başak Burcu Aşk Yorumları

Duygularını koluna takıyorsun ve hislerinden de çekinmene gerek yok, Başak. Kırılganlığınız sizin süper gücünüzdür ama daha da önemlisi, o sizin özgün gerçeğinizdir. Bundan bahsetmişken, Luna bugün burcunuzda karşı konulmaz Venüs ile güçlerini birleştirecek ve bu da ışıltılı çekiciliğinizden sevgi arzularınıza kadar her şeyi yükseltecek. Unutma, sevgi dilin herkesinki gibi değil ve bu seni bu kadar çekici yapan birçok şeyden biri. Sen ender bulunan birisin… ve peki, sevilmeyecek ne var? Sınırlarınızı gözden kaçırmayın, ancak kendinize aşık olmanıza izin vermenin zamanı geldi.


Terazi Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Terazi Burcu Aşk Yorumları

Sır tutmak mı, Terazi? Kolunuzda bir veya iki kart bulundurmaya hakkınız var, biliyorsunuz. Unutmayın, bu özellikle tatlı gezegensel yöneticiniz Venüs, iddialı Mars – önemli diğerlerinin yedinci evinizin hükümdarı – ve ay, kapalı onikinci evinizin, rüyalar, gizli gündemler ve arkasındaki her şey üzerinde geziniyorsa geçerlidir. bugünkü sahneler Ve kabul edelim: Bu gece sessiz kalmaya ve kendinize saklamaya karar verebilirsiniz. Başka bir notta, Luna, seksi sekizinci eviniz, samimi birliktelikleriniz ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla asi Uranüs ile uyum içinde olacak, bu nedenle işleri biraz renklendirmeye karar verebilir.


Akrep Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Akrep Burcu Aşk Yorumları

Geleneksel yöneticiniz Mars, özgürlüğü seven onbirinci eviniz, topluluklar, sosyal ağlar ve dünyadaki aidiyet duygusuyla cızırdamaya devam ediyor. Ancak aklınızda bulundurun, bu sıcak geçiş, arkadaş bölgesi Akrep’in ötesine geçer. Aslında, yatak odasında ve genel olarak romantik deneyler söz konusu olduğunda daha fazla ilham alıyor olabilirsiniz. Üstüne üstlük, Luna bugün haritanızın bu alanında büyüleyici Venüs ile birleşecek ve bu, karışıma bir katman büyüsü katacak. İş arkadaşınızla Zoom üzerinden flört mü ediyorsunuz? Belki ilgini çeken biriyle sosyalleşiyorsun ve bu bir yerlere gitmeye başlıyor.


Yay Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Yay Burcu Aşk Yorumları

Durumun kontrolünü elinize alın ve gücünüzü geri alın, Yay. Bildiğiniz gibi, ay, yakınlık, cinsel kimya, enerji alışverişleri ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizi yönetiyor ve şu anda kariyer, prestij ve otorite duygusuyla ilgili otoriter onuncu evinizden geçiyor. Bugün, özellikle tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizin yöneticisi olan kızgın Mars ile birlikte, iç dünyanıza dokunun. Venüs ayrıca bugün aya tatlı bir kavuşumda katılacak ve bu da daha fazla çalışmanız ve/veya sevgilinizle el ele vermeniz için size ilham verebilir. Titreşimleri hissedin.


Oğlak Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Bae ile bir sonraki kaçışınızı planlayın, Oğlak. En son ne zaman birlikte eğlenceli bir şey yaptınız? Bu, özellikle macera, genişleme, yüksek öğrenim ve bilinmeyen bölgelerden oluşan egzotik dokuzuncu evinizin üzerinde gezinen ay, harekete geçen Mars ve tatlı Venüs ile bu süre boyunca dikkate alınması özellikle önemlidir. Seyahate çıkmak bir seçenek değilse, bu, farklı bir kültürel geçmişe sahip veya farklı inanç sistemlerini paylaşan birine aşık olma olasılığını gösterir. Ancak Luna’nın Venüs’e yakınlığı, duygusal bir alışverişin potansiyelini akla getiriyor. Bu, özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda geçerlidir. Şansını denemek.


Kova Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatında açık fikirli olmak başka şey, sevgilinin bakış açısını gerçekten dikkate almak başka şey, Kova. Örneğin, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin yöneticisi Merkür, bugün burcunuzda şanslı Jüpiter ile karşı karşıya gelecek ve iletişim tarzınızın temelinden size ve eşinizin inanç sistemlerine kadar her şeye meydan okuyacak. Ve özel birine bağlı, samimi veya aşık olmanıza rağmen, bu, ikiniz arasındaki romantik bağı derinleştirmeniz için bir fırsattır. Luna’nın sekizinci ev yakınlığınız aracılığıyla Venüs’e yakınlığı, biraz fazladan bir şey ekler.


Balık Burcu
10 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Aşk Yorumları

Eğer sevginize, zamanınıza ve değerli enerjinize layıklarsa, o zaman çalışmaya da değer, Balık. Bu, özellikle romantik beşinci aşk evinizin yöneticisi olan Mars ve Venüs’ün taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar evinin ve diğer önemli evlerin üzerinde gezinirken düşünülmesi açısından önemlidir. İşleri bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız? Bu taahhüt söz konusu olduğunda nasıl seviye atlayabilirsiniz? Aklınızda bulundurun: Bu tam tersi olabilir – özellikle de sevgilinizin fazladan çaba sarf ettiğini fark ettiyseniz. Bununla birlikte, karanlık tarafta, aşırı strateji oluşturmaya veya manipülatif taktiklere düşmeye dikkat edin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.