Günlük Aşk Burç Yorumları 1 Ağustos 2021

1 Ağustos Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 1 Ağustos Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Koç Burcu Aşk Yorumları

Sıçrayış yap ve senin olanı al, Koç. Güneş, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci eviniz aracılığıyla meraklı Merkür ile kavuşumuna yaklaşırken, ay istikrar arayan ikinci para, özsaygı ve değer sistemlerinizi harekete geçirmeye devam edecek. Bir sevgilide ne aradığınızı biliyorsunuz ve daha azına razı olmamalısınız. Bu arada ay, Neptün’e tatlı bir altmışlık açı oluşturacak ve sizi yolculuğun tadını çıkarmaya ve sürece güvenmeye teşvik edecek. Ancak Luna, detay odaklı altıncı durum tespiti eviniz aracılığıyla Mars ile yüzleşecek. Bu, her şeyin “lojistiği” söz konusu olduğunda gerilim yaratıyor. Fazla düşünme.


Boğa Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Boğa Burcu Aşk Yorumları

Ay, burcunuzda gezinmeye devam ederek, duygusal istikrarınızdan şehvetli zevklerinize kadar her şeye öncelik vermenizi hatırlatıyor. Bununla birlikte, burcunuza girmeden önce, Luna, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizden cüretkar Mars’la çatışacak ve bu da, arzu ettiğiniz şefkat ve yolunuza çıkan egonuz arasında gerilim yaratacaktır. Ne olacak, Boğa? Unutmayın, ay aynı zamanda deneysel onbirinci eviniz dernekler, arkadaşlar, dilekler ve dünyaya ait olma duygusu aracılığıyla rüya gibi Neptün ile uyum içinde olacaktır, bu nedenle anahtar açık fikirli olmak ve kendinize karşı nazik olmaktır.


İkizler Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar İkizler Burcu Aşk Yorumları

İkizler, durumu kontrol etme ihtiyacından vazgeçerek sizin lehinize ve bildiğinizden daha fazla şekilde çalışacaktır. Bunu söylemek yapmaktan daha kolay olsa da, en azından kafanızı boşaltıp önceliklerinizi sıralayana kadar bugün biraz yalnız kalmaktan zarar gelmez. Örneğin, ay kapalı on ikinci gizli evinizin, rüyaların, gizli gündemlerin ve perde arkasındaki her şeyin üzerinde geziniyor olacak, bu yüzden normalden daha fazla içe dönük hissetmenize şaşmamalı. Luna, haritanızın bu alanını tamamlamadan önce Mars’la da çatışacak, bu yüzden küçük şeyleri vurgulamamaya çalışın.


Yengeç Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Durumu gereğinden fazla düşünmek, romantik bağlantınızın momentumunu boğabilir, bu yüzden akışa devam edin, Yengeç. Örneğin, özgürlük seven onbirinci dernekler, topluluk ve dostluk eviniz boyunca yolculuğunu tamamlamadan önce, ay, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla iddialı Mars ile yüzleşecek. Birden fazla özel kişi için duygular yakalamak? Bir sonraki hamlenizi belirli bir kişiyle planlıyor olabilirsiniz, ancak aynı zamanda yakın çevreniz ve düşünce süreciniz tarafından kolayca yönlendirilirsiniz. Neyse ki, ay ve mistik Neptün arasındaki tatlı bir altmışlık, ilahi zamanlamanın oyunda olduğunu hatırlatır.


Aslan Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Aslan Burcu Aşk Yorumları

Spot ışıkları senin üzerinde ve rolüne bakıyorsun, Leo. Güneşin burcunuzdaki Merkür ile kavuşumu sırasında, özellikle de genel olarak sevgi ve onay arzularınız söz konusu olduğunda, her zamankinden daha etkileyici ve sesli olmaya eğilimlisiniz. Bununla birlikte, yakalama, istikrar arayan ikinci konfor ve değer sistemleriniz aracılığıyla, otoritenin onuncu evindeki ay ile go-getter Mars arasındaki bugünkü kareden kaynaklanabilir. Başka bir deyişle, özel birinden belirli bir miktarda ilgi ve şefkat istiyorsunuz, ancak aynı zamanda göksel tahtınızda yüksek ve güçlü oturuyorsunuz.


Başak Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Başak Burcu Aşk Yorumları

İlerliyor ve artık size hizmet etmeyen şeyleri bırakıyorsunuz, Başak. Örneğin, on ikinci kapanış eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve sahne arkasındaki her şey aracılığıyla güneşin Merkür ile kavuşmasına ek olarak, Luna bu süreçte maceralı dokuzuncu genişleme evinizi sarsacaktır. Ufka tamamen farklı bir bakış açısıyla bakıyorsunuz – ama bir yakalama var. Tek veya zaten bağlı, Ay’ın burcunuzda agresif Mars’a karesi, romantik ufkunuzu keşfetme ve akışa geçme ile organizasyon ve yön arzunuz arasında sürtüşme yaratır. İlahi zamanlama her zaman oyundadır.


Terazi Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Terazi Burcu Aşk Yorumları

Sanal aşkınız Terazi için fiziksel hisler mi yakalamak istiyorsunuz? Güneş ve anlayışlı Merkür arasındaki bugünkü kavuşum, özgürlüğü seven on birinci dernekler, dostluklar, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuzu harekete geçirecek. Kendinizi ifade edin, kendinizi bastırmayın. Bu özellikle, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizin üzerinde gezinen ay için geçerlidir, ancak henüz acele kararlar vermeyin. Luna, anlaşmalar, ilişkiler ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci evinizin göksel hükümdarı olan gözü pek Mars’la, her şeyin gizli olduğu gizli onikinci evinizden geçişi sırasında ters düşecektir. Gözünüzü dört açın ve varsayımlarda bulunmayın.


Akrep Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Akrep Burcu Aşk Yorumları

Büyük para hamleleri yapıyorsun ve otorite duygundan faydalanıyorsun, Akrep. Her ne kadar aşk ve romantizm söz konusu olduğunda, özellikle hem iddialı Mars hem de Venüs’ün onbirinci evinizdeki dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu ile cızırdamasıyla, sosyal alanlarınızda işler ısınmaya başlayabilir. Meydan okuma? İşleri kesinlikle ticari tutmak mı yoksa belki bir adım daha ileri gitmek mi istediğinize karar vermek için sezginizi kullanın. Ay, taahhütlerle dolu yedinci evinizin ve diğer önemli evinizin üzerinde gezinirken, gerçek anlaşmadan daha azına razı olmak üzere değilsiniz.


Yay Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Yay Burcu Aşk Yorumları

Özel kişiniz Yay ile bu inanç sıçramasını yapmaya hazır mısınız? Güneş, macera dolu geniş dokuzuncu eviniz, uzun mesafeli yolculuklarınız ve bilinmeyen bölgeniz aracılığıyla güçlerini birleştiriyor – önemli diğerlerinin bulunduğu yedinci evinizin yöneticisi – anlayışlı Merkür ile birleşiyor. İkinizden biri gerçeğinizi ifade etmekten korkuyor musunuz? Bunu söyledikten sonra, bugünün zorluğu, sevgilinizin olaylara bakış açısına açık olmanın aksine, işleri belirli bir şekilde yapma kararınızdan kaynaklanabilir. Değişebilir bir ateş işareti için bunu söylemek yapmaktan daha kolay olsa da, tango için iki kişi gerekir.


Oğlak Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Burası sıcak mı, yoksa sadece sen misin, Oğlak? Belki de, sizinle önemli bir kişi arasında gerçekleşen telepati ve cinsel kimyayı göz önünde bulundurarak, sekizinci yakınlık evinizi, paylaşılan kaynakları, enerji alışverişini ve ruh eşi bağlantılarınızı sarsan Merkür ile güneşin cazimi birleşimidir. Dahası, ay romantik aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci evinizin üzerinde süzülecek – cinsel içgüdülerinizden şefkat arzunuza kadar her şeyi yükseltecek – ama bir yakalama var. Önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin yöneticisi olan ay, durumunuza bir duygusal yoğunluk katmanı ekleyerek, burcunuzdaki güç merkezi Plüton’u üçgen yapacak. Hafifçe yürü.


Kova Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Kova Burcu Aşk Yorumları

Sen ve tatlın titriyorsunuz ve durumu fazla düşünmeye gerek yok Kova. Örneğin, siz ve/veya diğer sevgiliniz her zamankinden daha tutkulusunuz ve bunların hepsi, uyum arayan bire bir evinizin üzerinde gezinen güneş ve Merkür (aşkın beşinci evinin yöneticisi) arasındaki bugünkü kavuşum sayesinde. -bir ilişkiler. Bununla birlikte, karanlık tarafta, bugünün ayı, ev, aile ve duygusal temellerden oluşan dördüncü evinize dokunacak ve erotik sekizinci yakınlık ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Mars ile çatışacak. Önünüzdeki doğru olanı inkar etmeyin. Dengeni koru.


Balık Burcu
1 Ağustos 2021 Pazar Balık Burcu Aşk Yorumları

Herhangi bir sonuca varmadan önce sevgilinizin gerçeği söylemesine izin verin, Balık. Örneğin, Toros’taki inatçı ayın iletişim, düşünce süreci ve genel alışverişlerle ilgili meraklı üçüncü evinizin üzerinde gezinip durmasına ek olarak, eş zamanlı olarak önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla cüretkar Mars ile çatışacaktır. Bu nedenle, bekar veya zaten bağlı olsanız da, sizin ve özel kişinizin yolunuza çıkma ihtimaliniz vardır ve bu da sürtüşme ve anlaşmazlıklar yaratır. Neyse ki Luna (aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin göksel yöneticisi) gezegensel yöneticiniz Neptün ile uyumlu bir uyum içinde olacak. Merhametli tarafınıza yaslanın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.