Doktor oğlumu beğeniyor

doktor-oglumu-begeniyor

Rüya:

Rüyamda 26 yaşındaki oğlumun hastaneye gittiğini ve orada bayan bir doktorun oğlumu beğendiğini gördüm daha sonra evli olduklarını gördüm ama bir düğün görmedim yani oğlum doktor bir kızla evlenmiş olarak gördüm nedir anlamı acaba? Teşekkürler

Yorum:

Oğlunuz, iş değişikliği yapabilir ya da iş yaşamında yükselebilir. Yakınlarınızdan birinizin evliliği gündeme gelebilir( bu oğlunuzda olabilir başka bir yakın akrabanızda), evlilik sürecini çok uzatmaz iseler iyi olur zira siz” düğün görmedim” demişsiniz. Pandemi ya da başka birşey de olabilir, düğün değil nikahtan gidebilirler.

Rüya Yorumları için daha fazla

antik-kentte-buyuyen-devasa-ci

Antik Kentte Büyüyen Devasa Çiçekler: Rüya Yorumu

Bir antik kentteydim, etrafım tarih öncesi dönemlere ait yapılarla çevriliydi. Mermer sütunlar arasında yürürken, birdenbire yerden büyüyen devasa çiçeklerle karşılaştım. Bu çiçeklerin her biri farklı bir melodi çıkarıyor ve birbirleriyle harmonik bir senfoni oluşturuyorlardı. Rüyanın anlamı ve yorumu hakkında bilgi edinin.

ruyada-abdest-almak-anlam-ve-y

Rüyada Abdest Almak: Anlam Ve Yorum

Rüyada abdest almak, sevince, hayra, zor müşküllerin halline delalet eder. Abdest alıp namaz kılmak keder ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!