Boğa Burç Yorumları 3 Ağustos 2021

Boğa burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 3 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Boğa burcunu 3 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 3 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 3 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Sabit bir dünya işareti olduğunuzda inatçı olmak çimle birlikte gelir. Ancak dar görüşlülüğünüz bugün bir üst seviyede, Boğa. Kabul edilmiş, bekar veya önceden alınmış, bugünün ev, aile ve en içteki duygularla ilgili dördüncü evinizdeki anlayışlı Merkür ile burcunuzdaki asi Uranüs arasındaki zorlu kare, aniden şeytanın avukatını oynamanızın nedeni olabilir. Bununla birlikte, pervasız davranırsanız, küçük ayrıntıları vurgulama ihtiyacınız, sizi arzuladığınız aşktan uzaklaştırabilir. Bu özellikle, istikrar arayan ikinci değerler evinizdeki ay ile romantik beşinci aşk eviniz aracılığıyla tatlı gezegen yöneticiniz Venüs arasındaki günümüzün sert karesi için geçerlidir.

Boğa Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Sevgilinizin diğer hayranlar arasındaki popülaritesi size kötü yansımıyor. Sadece ne tür bir avınız olduğunu düşünün – ve onların da kendilerini oldukça şanslı hissettiklerini görünce şaşırmayın.

Boğa Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Bu hafta böyle sarp bir enerjiyle, bugünün astrolojisi size kelimenin tam anlamıyla bir mola vermenizi ve profesyonelin ötesindeki diğer konulara odaklanmanızı söyleyebilir, Boğa! Güneşin beşinci rekreasyon evindeki Venüs, burcunuzda elektrikli Uranüs ile üçgen açıda bağlantı kurarken, “yeter artık” demek için havlu atıyor olabilirsiniz; Bugün profesyonel meseleleri vergilendirmeye odaklanamazsınız. Ancak bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu, yaratıcı olmak ve kendinizi ilhama kaptırmanın yollarını bulmaktır. Harika bir fikir, özellikle dinlenirken birdenbire ortaya çıkabilir. İleriye dönük planlarınızda uygulayabileceğiniz bir şey.

Eski moda bir flört zamanı. Eğlenmek için geleneksel rollere dönün.

Boğa Burcu 3 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Boğa olarak, duygularınızın özgürce akmasına izin vermek her zaman kolay değildir. Zihinsel olarak keskin İkizler ayı, yönetici gezegeniniz sevgili Venüs ile kareler halindeyken Salı günü gökyüzü sizi duygusal olarak gevşetir. Bu yön, özellikle aşk hayatınız ve mali durumunuzla ilgili olarak ortaya çıkan tüm bastırılmış duyguları serbest bırakmanıza yardımcı olmak için çalışır. Bu arada, haberci Merkür’ün Uranüs ile karesi, aile cephesinde durgunluk kırıcı konuşmalar yaratıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.