Boğa Burç Yorumları 29 Ağustos 2021

Boğa burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 29 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? Boğa burcunu 29 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 29 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Gücünü geri almanın ve evrenin sana hak ettiğin bolluğu vermesine izin verme zamanı, Boğa. Luna, istikrar arayan ikinci konfor, öz saygı ve değer sistemleri evinizin üzerinde gezinen bugünün ayına ek olarak, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci eviniz aracılığıyla anlayışlı Merkür ile hizalanacak. Tek veya zaten bağlı, kesin olan bir şey var: tam olarak ne istediğinizi biliyorsunuz. Daha azına razı olmayın. Başka bir notta, ay, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla geri giden Satürn ile uyumlu bir hizalanma oluşturacak ve bu da sizi mevcut durumun sorumluluğunu üstlenmeye teşvik edecek.

Boğa Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Öne çıkan bir tarih için mükemmel bir gün – sessiz bir yer bulun ve sohbeti rahat bırakın. Bu sabah her zamanki gibi kamyonla gideceksiniz, ancak gün ilerledikçe oldukça yoğun deneyimler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Ay burcunuzdayken, profesyonel ortamınızda kendinizi ekstra sağlam hissediyorsunuz. Hiçbir şey teknenizi sallayamaz. Devam eden bir projede, bir müşteride veya başka bir profesyonel aksilik türünde bir hata olsun, duygusal olarak dengede kalırsınız. Kararlı ve istikrarlı olduğunuz için, bugün iş yerinde güvenilir olmaktan daha fazlası olabilirsiniz. Her zamankinden biraz daha fazla zihinsel ve duygusal olarak başa çıkma yeteneğine sahip olabilirsiniz. Ay, Neptün ile uyum içinde olduğundan, neler yapılabileceğine veya geliştirilebileceğine açıksınız! Profesyonel akışınızın keyfini çıkarın.

Rutininizin sıkıcı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Diğerleri senin hayatına sahip olmayı çok isterdi. Minnettar ol.

Boğa Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Bugün sesiniz duyulsun Boğa. Ayın burcunuzdaki varlığı, kendinizi ifade etmenize karşı hoş bir güven artışı sağlar ve onun haberci Merkür ile sorunsuz bağlantısı, hikayenizi paylaşmanızı kolaylaştırır. Daha sonra, ay, çok yönlü İkizler’e uçar ve odağınızı mali durumunuzun mevcut durumuna yönlendirir. Unutulmuş yeteneklerle yeniden bağlantı kurmayı ve onları hayata döndürmeyi hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.