Boğa Burç Yorumları 23 Ağustos 2021

Boğa burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İyi şeyler bekleyenlere gelir ve bunu ilk elden biliyorsun, Boğa. Bu arada, gezegen yöneticiniz Venüs, günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili sorumlu altıncı evinizi göz kamaştırmaya devam ediyor ve romantik durumunuza pratik bir bakış açısıyla *sonunda* bakmaya başlıyorsunuz. sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla tamamen bütünleşin. Başka bir notta, güneş resmi olarak aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili romantik beşinci evinizden geçerken, kalbinizin arzuladığı şeyin peşinden gitme konusunda kendinize güven duyuyorsunuz. Luna, Neptün ile güçlerini birleştirecek, bu yüzden sınırlarınıza dikkat edin.

Boğa Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Arkadaşlarının nasıl hissettiğini bilmesini sağla. Bir veya birkaçını akşam yemeğine davet edin – ikramınız – ve boşaltın. Beklediğinizden daha fazla yardımcı olacaklar.

Boğa Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Biraz profesyonel, zorlu bir aşka hazır olun. Bugün Venüs, günlük iş hayatınızı, başarılarınızı ve kariyer yolunuzu vurgulayan Satürn ile uyumlu bir şekilde bağlantı kuruyor. Bu astrolojik enerji, uzun vadeli bir hedef veya çalışma çabası için ideal olabilir. Size başarı için bir fırsat sunulursa, kendinize bunun zamana, paraya ve enerjiye değer olup olmadığını sorun. Fırsatın hem artılarını hem de eksilerini tartın. Muhtemelen bir tür ödeme olacak – ama bir bedeli var. Yalnızca bunun uzun vadeli bir kariyer hedefini veya başarısını sürdüreceğini biliyorsanız taahhütte bulunun!

Aklınızı okuyamıyorlar – onlara nasıl hissettiğinizi söyleyin yoksa asla bilmeyecekler.

Boğa Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Evren seni yeni kariyer hamleleri yapmaya çağırıyor Boğa. Bu süreçte, kendinizi yetersiz konumlarla yokuş yukarı savaşlarda ilerlerken bulmuş olabilirsiniz. Pazartesi günü gökyüzü, sorumlu Satürn ile dengeleyici bir bağlantı içinde yönetici gezegeniniz olan manyetik Venüs’ü buluyor. Bu destekleyici temas, derin düşüncelere dalmayı, ciddi tartışmaları ve özellikle iş/yaşam dengenizle ilgili olanlar olmak üzere, temelli taahhütlere girme fırsatını teşvik eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.