Boğa Burç Yorumları 21 Ağustos 2021

Boğa burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu kişi senin zamanına ve enerjine layık mı, Boğa? Belki de sezginizi kullanmanın ve gecikmiş bir karar vermenin zamanı gelmiştir. Bu arada, tatlı gezegen hükümdarınız Venüs, sağlıklı yaşam, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili sorumlu altıncı evinizde dolaşmaya devam edecek – egzersiz rutininizden her gün beslediğiniz bağlantılara kadar her şeyi karamelize edip uyumlu hale getirecek. gün bazında. Ancak daha da önemlisi, Venüs, Kuzey Düğümü ile istikrar arayan ikinci değerler evi aracılığıyla buluşacak ve bu da önemli bir karşılaşmaya yol açabilecek. Mars da burcunuzda Uranüs ile uyum içinde olacak, bu yüzden kalbinizi takip edin.

Boğa Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Şu anda hızlı ve gevşek yaşıyorsun. Hiçbir şeye bağlanmanın anlamı yok. Bugün uzun vadeli kararlar verme günü değil. Özellikle aşk kararlarından kaçınmalısınız.

Boğa Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, bugün biraz ezilmiş hissediyor olabilirsiniz. Ay, kariyeriniz ve tanınmanız söz konusu olduğunda güveninizi ciddi şekilde kıran Satürn ile aynı hizada. Kariyer yolunuz bugün kötü ruh halinizin nedeni olabilir. Kariyerinizde olmak istediğiniz yerde olmayabilirsiniz. Kendinizi sektörünüzdeki diğer kişilerle bile karşılaştırabilirsiniz, bu da ruh halinizi daha da düşürür. Neyi başardığınızı düşünmek için bir adım geri atın ve herkesin kendi profesyonel yolculuğunda olduğunu kendinize hatırlatın. Oraya gideceksin, Boğa!

Aceleciliğe karşı dikkatli olun – herkes temkinli olmazsa, bu çaba işe yaramaz.

Boğa Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugünün içindeki elektrik enerjisi binasından yararlanın, Boğa. Evren sizi yaratıcı bir şekilde yeni arazilerin üstesinden gelmeye ve bugün yeni bir kendini ifade etme biçimini benimsemeye zorluyor. Go-getter Mars, öncü Uranüs ile aynı hizada. Bu canlandırıcı enerji, en iyi şekilde kendinize ait bir sahne bularak ve kendi spot ışığınızda durarak harcanır. Ancak, sizi çok fazla dürtüyle hareket ederken bulabileceğini unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.