Boğa Burç Yorumları 20 Ağustos 2021

Boğa burcunun 20 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 20 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunu 20 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 20 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 20 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 20 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 20 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Patron kim, Boğa? Ay, bugün dünyadaki geleneksel onuncu hırs, otorite ve itibar evinize dokunacak ve dikkatinizi profesyonel yaşamınızı çevreleyen temalara ve daha da önemlisi doğuştan gelen sorumluluk alma arzunuza getirecektir. Bazıları otoriter enerjinizi çekici bulabilirken, diğerlerinin bakış açınıza meydan okuyabileceğini unutmayın. Bu seni ilgilendiriyor mu? Bu, özellikle aşkla ilgili romantik beşinci evinizde cızırdayan ve burcunuzda isyankar bir Uranüs üçgeni oluşturan savaşçı Mars ile çok iyi olabilir. İstekleriniz ve romantik ilgi alanlarınız bir yükseltme için gecikmiş durumda. Ama görünüşe göre, zaten oluyor.

Boğa Burcu 20 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu senin gibi değil. Genellikle, yavaş ve istikrarlı bir insansınız. Bugün bir yarış arabasının sürücü koltuğuna oturmak ve ne kadar hızlı gidebileceğinizi görmek istiyorsunuz. İyi eğlenceler. Ama güvenli sürün.

Boğa Burcu 20 Ağustos 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, bugün biraz tahmin edilemez hissediyor olabilirsin. Merkür, Uranüs ile uyum içinde buluşuyor, bu da ne kadar eğlenceli olduğunuzu ortaya çıkarıyor! İş yerinde ekstra cesaretli hissediyor olabilirsiniz. Sıra dışı bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş olabilir! Belki de daha renkli bir iş kıyafeti denemenin ya da konfor alanınız dışında bir şeyler giymenin zamanı gelmiştir. Mesleki sorumluluklarınızı yerine getirmenin yeni bir yöntemini veya yolunu denemek için mükemmel bir gün olabilir. Bugün yaratıcılığınıza yaslanın!

Kendinizi iyi hissettiğinizde, kocaman bir gülümsemeyle mutluluğunuzun reklamını yapın!

Boğa Burcu 20 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Geleceğin için adımlar atmaya hazırsın, Boğa. Kimsenin sizi itibarınızı yeniden tanımlamaktan ve kariyerinize yenileme getirmekten alıkoymasına izin vermeyin. Entelektüel Kova ayı, tatlı Venüs ile hizalanır ve iş cephesinde bağ kurmayı kolaylaştırır. Daha sonra Luna, sınırlamaları koyan Satürn ile uyum sağlayarak, yavaşlamanıza ve kendinizi arzularınıza nasıl uygulamak istediğiniz konusunda ciddileşmenize yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.