Boğa Burç Yorumları 2 Ağustos 2021

Boğa burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, sen bütün paketsin ama aynı zamanda nedense kafana da takılıyorsun. Örneğin, konfor arayan ikinci değer sistemleri evinizin üzerinde gezinen Ay’a ek olarak, aynı anda büyüleyici gezegensel yöneticiniz Venüs ile romantik beşinci tutku ve zevk evinizden geçişinin ortasında çarpışacaktır. Neden kendini ikinci tahmin ediyorsun? Özellikle bugünün burcunuzdaki Venüs ile asi Uranüs arasındaki elektrik üçgeninde, durumu fazla düşünmeye gerek yok. Aslına bakarsanız, alışılmamış rotayı seçmenin zamanı geldi, bu yüzden vahşi tarafta yürüyüşe çıkmaktan korkmayın.

Boğa Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Birikmekte olan eski e-postalardan bazılarını yanıtlayın. Kimin senden haber beklediğini biliyorsun. Her zaman oldukça güvenilirsin, ama bugün kesinlikle gayretli hissediyorsun. Aşırı resmi olma cazibesinden kaçının.

Boğa Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugün tüm yılın en kötü günlerinden biri, Boğa. Bu, sorumlulukları masaya yatırmanın, toplantıları ertelemenin ve kesinlikle sözleşme imzalamaktan veya müzakerede herhangi bir şeyi kabul etmekten kaçınmanın daha iyi olacağı anlamına gelir. Güneş, gökyüzünde Satürn’den kuşatma altındayken – güneş onuncu profesyonel başarı evinizde bulunur – aniden sizi sönük, yenilmiş ve umutsuz hissetmenize neden olan ağır bir darbe gelebilir. Otorite figürleriyle büyük zorluklar, kısıtlamalar ve çatışmalar muhtemelen ortaya çıkacaktır. Tekneyi şimdi sallamayın yoksa kelimenin tam anlamıyla gözden düşebilirsiniz.

Sanata olan düşkünlük, daha yumuşak tarafınızı ortaya çıkarıyor. Bu değişimi benimseyin ve paylaşın.

Boğa Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi göğü altında hissettiğin heyecanı kucakla Boğa. Yönetici gezegeniniz, bağ oluşturan Venüs, durgunluğu bozan Uranüs ile destekleyici bir hizaya kilitleniyor. Bu elektrik enerjisi sizi konfor alanınızın dışına iter ve yaratıcı kapasitenize ve gösterişçiliğinize bir elektrik enerjisi getirir. Aşk hayatınızı canlandırmak için doğru anı bekliyorsanız, bu büyülü, spontane enerjiden başkasına bakmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.