Boğa Burç Yorumları 18 Ağustos 2021

Boğa burcunun 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Boğa burcunu 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Temelli ve pratiksin, ama hala mojon var, Boğa. Genişleme, macera ve bilinmeyen topraklardan oluşan egzotik dokuzuncu evinizdeki ay geçişinin ortasında, Luna, romantik beşinci ev eğlenceniz aracılığıyla hem Merkür hem de Mars ile bağlantı kuracak. Senden uzakta olan biriyle flört mü ediyorsun? Bir sonraki romantik kaçamağınızı mı planlıyorsunuz? Lojistik her şeydir, ancak duygularınızı göz ardı edemezsiniz. Bununla birlikte, meydan okumanız, gizli onikinci teslim eviniz aracılığıyla Luna’nın meydanından yaralı şifacı Chiron’a kaynaklanabilir. Güven konusunda sorun yaşıyorsanız, kendinize bir göz atın.

Boğa Burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Sen ve sen-kimin gerçekten iyi anlaşıyorsunuz. Sezgisel düzeyde seni anlayan birini bulman harika, değil mi? Büyük soru şu: Şimdi ne olacak?

Boğa Burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

İş bugün eğlenceli gelebilir, Boğa! Mars ve Merkür uyum içinde buluşuyor, hobilerinize ve eğlence aktivitelerinize özenli ve detay odaklı bir vurgu yapıyor. Bugün işte kalmanın inanılmaz derecede kolay olduğunu görebilirsiniz. Görevleri verimli bir şekilde tamamlamak, profesyonel alanınızı düzenlemek ve hatta yaklaşan son teslim tarihlerini zamanından önce karşılamak keyifli olabilir. Hem Mars hem de Merkür, size ekstra bir üretkenlik dozu vermek için lehinize birlikte çalışıyor. İvmeyi devam ettirmek için en sevdiğiniz iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmayı düşünün!

Harika haberler sizi iyi hissettirdi – bu enerji haftalarca devam edecek!

Boğa Burcu 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Çarşamba günkü gökyüzü sizi harekete geçiren bir zihniyete itiyor, Boğa. Messenger Mercury, yaratıcı projelere ve romantik arayışlara yönelik sağlıklı bir ilham ve inisiyatif dozu getirerek bugün harekete geçen Mars ile birleşiyor. Duygularınız hakkında ileri gitmek veya kendinizi sanatsal olarak uygulamak için bu fırsatı kullanın. Bu arada, topraklanmış Oğlak ayı, dürtü karşısında bir güvenlik duygusu korumanıza yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.