Boğa Burç Yorumları 17 Ağustos 2021

Boğa burcunun 17 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 17 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Boğa burcunu 17 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 17 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 17 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 17 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 17 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu sezon aklınıza gelen en çılgın fikir nedir? Ne olursa olsun, onun için git. Şimdi tuhaflığınızın gerçekten parlayabileceği ve harika bir izlenim bırakabileceği zaman.

Size yakın bir kişinin acelesi var – yavaşlamanın bilgeliğini görmelerine yardımcı olun.

Boğa Burcu 17 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Şu anda sislerin arasından hedeflerini görmek zor, Boğa. Bugün gerçekliği talep etmek yerine, tutuşunuzu gevşetmeyi ve sezginizin ön plana çıkmasına izin vermeyi hedefleyin. İyimser Yay burcu, bugün bulanık Neptün ile dans ediyor ve sizi duygusal olarak içe doğru sürüklenmeye ve enerjiyi samimi ortaklıkları derinleştirmeye adamaya teşvik ediyor. Daha sonra, ayın Jüpiter ile uyumlu bağlantısı, kariyer gelişimini teşvik eden iyimserlik veya fırsatlar sağlayabilir.

Boğa Burcu 17 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir süredir duygularınızla oturuyorsunuz, ama sonunda işler mantıklı gelmeye başladı, Boğa. Örneğin, en içteki duyguların sezgisel dördüncü evindeki güneş ile erotik sekizinci mahremiyet evinizdeki ay arasındaki bugünün üçgeni, istikrar duygunuz ile sevgilinizin zihni, bedeni ve zihniyle birleşme arzunuz arasında uyumlu bir sinerji yaratır. ruh. İşler doğru geliyor, ama bir yakalama var. Luna’dan huzursuz Neptün’e kare açısı, özellikle insanlar aşk hayatınızda yaptığınız seçimlerle aynı fikirde değilse, “sosyal statünüze” meydan okuyabilir. Anahtar kelime “sizin”dir.

Boğa Burcu 17 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

İş yerinde karşı konulmaz olmak üzeresin Boğa! Venüs bugün Terazi’ye giriyor ve günlük işlerinize tatlılık, çekicilik ve şans getiriyor. Venüs yanınızdayken, iş kişiliğiniz oldukça çekici. İş arkadaşlarınızı size yardım etmeye veya sizin için bir iyilik yapmaya ikna etmek için Venüs zarafetini kullanabilirsiniz. Venüs büyüsü, yönetiminizi veya müşterilerinizi etkilemenize yardımcı olabilir. Şimdi mümkün olan en iyi izlenimi yaratmak için toplantıları ve röportajları planlamanın zamanı geldi. Hatta beklenmedik bir nakit akışı bile getirebilir. Venüs enerjisinin tadını çıkarın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.