Başak Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

Başak burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Başak burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İş, zamanınızın çoğunu alıyor gibi görünüyor, ancak bu, kişisel hayatınızı ihmal etmeye zorlandığınız anlamına gelmez, Başak. Örneğin, ay, uykulu on ikinci kapanış, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla tutkulu Aslan’da aylık ilk çıkışını yapıyor. Geri çekilme ve tatlı yalnızlığınızı şımartma ihtiyacı hissetmenin ortasında, Luna, sorumlu altıncı ev titizliğiniz aracılığıyla ciddi Satürn’e doğrudan bir muhalefet yapacak. Partnerinizin sizden beklentileri veya günlük ritüellerinize harcadığınız enerji olsun, bir şeyler vermeli.

Başak Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendinizi birkaç vites düşürmeye ve kıyıya çıkmaya zorlayın. Diğerleri senin bu rahat tavrını seviyor. Büyük acelen ne? Bugün alışılmadık bir aceleniz var ve bunun iyi bir sebebi yok.

Başak Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Yoğun ve sıkı çalışmaya yabancı değilsin Başak. Aslında, dindar ve pratik bir dünya işareti olarak, en iyi olduğunuz şeylerden biri! Bu nedenle, Büyük Görev Yöneticisi gezegeni Satürn, çalışma projeleri ve istihdamdan oluşan güneş altıncı evinize yerleştiğinde, büyük bir yeni döngünün üzerinizde olduğunu biliyordunuz. Bu, Mart 2020’den Temmuz 2020’ye kadar damlamaya başladı ve resmi olarak Aralık 2020’nin ortalarında başladı. 2023’e kadar son derece sıkı çalışıyor ve hatta belki de bunalmış hissedeceksiniz. Ama unutmayın: Satürn hayat dersleri verir ve size baş edemeyeceğiniz bir şey vermez. Bugün sırtınızı sıvazlamak ve ne kadar yol kat ettiğinizi düşünmek için kullanın.

Bugün geri adım atmayın – sadece akışa devam edin ve başkalarının savaşmasına izin verin.

Başak Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Enerji seviyen bugün ciddi şekilde düşüyor Başak. Sadece görünüşe ayak uydurmak için kendinizi aşırı uzama durumuna zorlamayın. Ay, bu sabah tembel Aslan’a kayıyor ve yarınki yeni ay için dükkanı kapatmaya hazırlanıyor. Geçen ayın olayları arasında iyileşmek ve kapanış bulmak için bu karanlık aşamayı kullanın. Luna’nın ağır Satürn ile karşıtlığı, çözülmesi gereken kariyer sorunlarını vurgulayabilir – ancak canlılığınız geri gelene kadar bunu düzeltmeye çalışmaktan kurtulun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.