Başak Burç Yorumları 31 Ağustos 2021

Başak burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 31 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Başak burcunu 31 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 31 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşka, mutluluğa ve daha fazlasına layıksın Başak. Meraklı gezegen yöneticiniz Merkür, şimdi Terazi’de Venüs ile birlikte oturuyor ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve güvenlik hissini göz kamaştırıyor. Bu süre zarfında harekete geçmek yerine, romantik yatırımlarınız düşüncesiyle muhtemelen daha fazla meşgulsünüz. İşaretinizi ateşleyen Mars’la çelişiyor gibi görünüyor, ancak ilişki sektörünüzde ay ve Neptün arasındaki bugünkü kare, işleri olması gerekenden çok daha fazla kafa karıştırıcı hale getiriyor gibi görünüyor. Bu arada, gerçeklerden kopmaya çalışın ve sezginizi takip edin.

Başak Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Pek manik değilsin ama kesinlikle normalden daha gergin hissediyorsun ve konuşmaktansa dans etmeyi tercih ediyorsun. Uzun süre tek bir yerde oturmayı içeren tüm zorunlulukları ortadan kaldırmaya çalışın.

Başak Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Kariyerinizden ne istiyorsunuz? Bu zaman zarfında kariyer yolunuz hakkında biraz daha duygusal olduğunuzu fark etmiş olabilirsiniz – başladığınız yerden şimdi olduğunuz yere. Ay, kariyer yolculuğunuzu oluşturan tüm yönlere dikkatinizi çeken İkizler burcunda. Şimdi geçmişi olduğu gibi takdir etme zamanı. Kariyer gelişiminizi olumlu yönde etkileyen önemli geçmiş bağlantılara ulaşmayı düşünün. Hatta kariyerinizde daha iyi bir geleceğe sahip olmak için geçmiş deneyimlerinizi nasıl kullanabileceğinizi düşünün.

Bugün bazı eski (kötü) alışkanlıkların ötesine geçmek için harika bir şansınız olacak. Al onu!

Başak Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Yılın bu zamanı tamamen kendine dönmekle ilgili, Başak. Başkalarının taleplerinden ayrı olarak kendi ihtiyaçlarınızı karşılıyor musunuz? Salı günü gökyüzü, fikir hokkabazlığı yapan İkizler’de ayın varlığını bulur ve kısaca odak noktanızı kariyer ve itibar konularına yönlendirir. Luna’nın sinirli Mars’a karesi ve pasif Neptün, yolda kalmayı ve takibi sürdürmeyi zorlaştırabilir, bu yüzden elinizden gelenin üstesinden gelmeye çalışın ve gerisini bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.