Başak Burç Yorumları 2 Ağustos 2021

Başak burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Başak burcunu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Ne pahasına olursa olsun kazanmaya çalıştın mı? Kılıcını indir Başak. Ay bugün, burcunuzda uyum arayan Venüs ile yüzleşmeden önce, patron hareketleriyle ilgili prestijli onuncu evinize kayıyor. Ve bekar veya zaten bağlı olmanıza rağmen, işlerin “plana göre” gitmesi için yoğun istek, siz ve balınız arasında gerginlik yaratabilir. Aynı şey, burcunuz aracılığıyla ateşli geçişinin ortasında, erotik yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci evinizin hükümdarı olan Luna’nın Mars’a karşı zorlu meydanı için de geçerlidir. Başka bir notta, Venüs’ün asi Uranüs’le üçgen açısı işleri biraz renklendiriyor, bu yüzden beklenmeyeni bekleyin.

Başak Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Dışarı çıkmak için kaşınıyor musunuz? Parlak renklerde giyin ve canlı ruh halinizi sizin için çalışmaya koyun. Güvelerin ışığa çekilmesi gibi, diğer insanlar da gözlerinizdeki kıvılcımlara çekilecek.

Başak Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugünün kozmik enerjisine dikkat edin Başak. Buz ve ateşin savaşı üzerinizde. Güneş, gizli şeylerin on ikinci evine enerji verirken, güneş altıncı iş evinizdeki vahşi bir Satürn nedeniyle duvara çarpacak. İş projelerinizi ve sorumluluklarınızı etkileyen gizli, dedikodu veya talihsiz bir haber ortaya çıkacaktır. Aslında, işvereninizle zaten kayalık bir arazide bulunduysanız, serbest çalışıyorsanız bugün işinizi bile kaybedebilirsiniz. Bu hafta tekneyi sallamamak en iyisidir.

Adınıza başka bir altın yıldız ekleyin! Başarılarınız şimdi üst üste geliyor!

Başak Burcu 2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün gözünü kariyerine diktin Başak. Luna’nın çok yetenekli İkizler’deki varlığı, itibar artırıcı projelerle ilerlemek için geniş bir alan sağlar. Ancak, öfkeli Mars’la karesi, bağımsız istekler ve kariyer talepleri arasında hayal kırıklıklarına yol açabilir. Başka bir yerde, sevgili Venüs, kişisel sunumunuza karizmatik, büyüleyici bir enerji artışı sağlayarak, değişim getiren Uranüs ile hizalanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.