Başak Burç Yorumları 12 Ağustos 2021

İçerikler

Başak burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Başak burcunu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Ateşli Mars – erotik sekizinci yakınlık, enerji alışverişi ve ruh bağlarının yöneticisi – burcunuzda cilveli Venüs’ün yanında oturuyor ve mojo’nuz başka bir seviyede, Başak. Bununla birlikte, bugünün Terazi ayının istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinizden geçişinin ortasında, Luna, perili sekizinci seks eviniz, birleşmeler ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a doğrudan bir muhalefet yapacak. Değerini mi sorguluyorsun? Önemli bir ortaklığın değerini düşündünüz mü? Tutkulu, kendinden emin ve iddialısınız. Ve yine de, uzun vadeli düşünceyi taahhüt etmeye gelince mücadele ediyorsunuz.

Başak Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu akşam eve giderken uzun zamandır görmediğiniz eski bir tanıdıkla karşılaşacaksınız. Bu kişinin yeni saplantısı hakkında açık fikirli olun. İlk başta düşündüğünüz kadar itici değil.

Ufukta bir süredir yeni proje yok. Aksiyonda bir molanın tadını çıkarın.

Başak Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Yeteneklerinden bazılarını bugün test et Başak! Ayın mantıksal Terazi’deki varlığı, uykuda olan herhangi bir beceriyi harekete geçirmenizi ve rüyaya taze bir hayat solumanızı ister. Kendinizi genel olarak finans ve kaynaklarla ilgili olarak bulabilirsiniz, ancak yeteneklerinize geri dönerek yeni kazanç fırsatlarına kapı açabileceğinizi göreceksiniz. Luna’nın sabit Satürn ile pürüzsüz bağlantısı, kendinizi uygulamanızı ve odaklanmanızı kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.