Balık Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

Balık burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Balık burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İlişkiniz üzerinde çalışın ve ellerinizi kirletmekten korkmayın Balık. Kulağa dağınık geliyor ama aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan ay, sorumlu günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerinden oluşan altıncı evinize kayarken, cesaretlendiriliyorsunuz. olaylara daha pratik bir bakış açısıyla bakmak için. Bu, özellikle sizin ve sevgilinizin özgünlüğü söz konusu olduğunda. Neyse ki, hem Mars hem de Venüs, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizde gezinirken, emrinizde güven, karizma ve enerjiye sahipsiniz. Stresli bir şeyi iyi bir zamana dönüştürün.

Balık Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Şans sizden yana, ancak bu özel oyunu kazanmanın anahtarı, kartlarınızı yeleğinize yakın oynamak ve tüm oyuncuları tanımaktır. Şu anda çok dikkat edin.

Balık Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

2008’den beri, güç merkezi Pluto, profesyonel topluluklar ve derneklerden oluşan güneş on birinci evinizde, Balık’ta ileri geri döndü. Bu, bir süredir, benzersiz ve güçlü insanların etrafınızı sardığını, ancak sıklıkla hayatınıza girip çıktığını gördüğünüz anlamına gelir. Bu danışmanların ve profesyonel tanıdıkların çoğu, size rehberlik etmede ve en heyecan verici çabalarınızın, arzularınızın ve hedeflerinizin kapılarını açmada yardımcı oldu. Bugün, üzerinizde en çok etkiyi yaratan insanları düşünmek ve zaman geçmiş olsa bile onlarla görüşmek için iletişime geçmeyi düşünmek akıllıca olacaktır. Bağlantıyı yenileyebilir ve bir kez daha birbirinize yardım edebilirsiniz.

Bugün tüm otoriteyi sorgulayın. Sana söylenmeyen şeyler oluyor.

Balık Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi durdurun, Balık. Üretken kalmak ve işleri yoluna koymak için can atıyor olsanız bile, hızınızı yavaşlatmak önemlidir. Ay, kendini azalma evresinin derinliklerinde bulur, çalışma cephesinde dinlenmeyi ve kapanmayı teşvik eder. Akıntıya karşı yüzmek yerine teslim olmaya çalışın – aksi takdirde sağlık sorunlarının başlarını kaldırması muhtemeldir. Luna’nın ağır Satürn ile karşıtlığı, sizden yere inmenizi ve anlık bir gerçeklik kontrolü yapmanızı istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.