Balık Burç Yorumları 28 Ağustos 2021

Balık burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Balık burcunu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kim olacak, Balık? Güneş ve Mars, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerinizde cızırdamaya devam ediyor, bire bir bağlantılarınız ve potansiyel beklentileriniz söz konusu olduğunda sıcaklığı artırıyor. Bu arada, Venüs, erotik sekizinci yakınlık evinizi, ruh eşi bağlantılarınızı ve ortak işbirliklerinizi göz kamaştırırken, bir parçanız sevginizi kilit altında tutmak isterken, diğer parçanız durumunuzda daha fazla yoğunluk için can atıyor. Aşkın beşinci evinin göksel yöneticisi olan ay da burcunuzdaki Neptün ile uyum içinde olacak. İçsel bilginize güvenin.

Balık Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Sadece iki seçenek mi? A seçeneği eğlencelidir, ancak çok değerli değildir. Seçenek B çok eğlenceli değil, ancak yolda karşılığını verebilir. Her ikisini de karşılayan üçüncü bir alternatif olup olmadığına bakın.

Balık Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Ay dünyevi Boğa burcundayken, iş arkadaşlarınızla yaptığınız konuşmaların herkesin işte aynı sayfada olmasını sağladığını görebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla, yönetimle ve hatta müşterilerle bağlantı kurma yeteneğinizin bugün doğal olarak geldiğini görebilirsiniz. Söylenen hiçbir şey sinire dokunamaz. Özellikle sinirleriniz bu ay enerjisiyle sakinleştiğinden, bir fikir ortaya atmak veya bir toplantı düzenlemek için harika bir gün olabilir. Boğa enerjisi para odaklı olduğu için kazançlı fırsatlardan bahsetmek için de ideal bir gün olabilir!

Mükemmel zamanı ve yeri beklemek yerine, sadece yapın. Sıçrayın.

Balık Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Balık burcu, bugün kendinizi hareket halindeyken bulmanız muhtemel. Ay’ın topraklanmış Boğa’daki varlığı, dişlerinizi batırmak için yeni bir bakış açısı ararken, sizi evden yerel ortamınıza itme eğilimindedir. Luna’nın motive olmuş Mars ile olan destekleyici bağlantısı, enerjiyi işbirlikçi çabalara veya bir ortakla maceraya adamak için ideal bir gün haline getiriyor. Birlikte çalışmak veya zorlukların üstesinden gelmek bile akıllıca olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.