Balık Burç Yorumları 23 Ağustos 2021

Balık burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Balık burcunu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk, tutku ve kendini ifade etmeyle ilgili romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan Ay’ın yanı sıra, burcunuzda rüya gibi Neptün ile güçlerini birleştirmenin yanı sıra, Luna, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız aracılığıyla Merkür ve Mars’a doğrudan bir muhalefet yapacak, uzlaşma ve önemli diğerleri. Dengeni korumaya mı çalışıyorsun, Balık? Mevcut ilişkinizde ver ve al temaları muhtemelen akılda kalanlardan daha fazladır. Venüs’ün Satürn’le olan üçgen açısı güne ayık bir enerji katıyor – özellikle sekizinci birleşme evinizi ve karmik onikinci teslim evinizi harekete geçirirken. Yeniden başlayabilmeniz için bir şeylerin serbest bırakılması gerekiyor.

Balık Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu kişiye yaklaşmanın yaratıcı yollarını bulun. Onlara iltifat etmenin komik yolları. Bu romantizmdir – ya da en azından potansiyel bir romantizmdir – ve romantizm eğlenceli olmalıdır. Onları şaşırtın.

Balık Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Balık, çok bilgilisiniz ama bunu sergilemek için kendinize güveniniz olmayabilir. Venüs bugün Satürn ile bağlantı kurduğundan, özellikle profesyonel yatırımlarınıza uygulamada, gizli yeteneklerinize ve zayıf yönlerinize odaklanılıyor. Profesyonel yatırımlarınız söz konusu olduğunda, birlikte çalışmak için doğru insanları nasıl bulacağınızı sezgisel olarak bilirsiniz. Ancak yatırımlarınızda eksik olan şey girdinizdir! Sesini duyurmanın zamanı geldi. Alanınız veya sektörünüzle ilgili bilginizi paylaşmak, profesyonel yatırımlarınıza büyük fayda sağlayabilir. Sesinizi çıkarmak için bugünün astrolojik enerjisini kullanın!

Yeni bir şey yaratmak size dünya üzerinde bir etki yaratma şansı verir.

Balık Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi yakın ortaklıklarınıza çevirin, Balık. Sevgili Venüs bugün disiplinli Satürn ile destekleyici bir bağlantı oluşturduğundan, evren sizi o arenada herhangi bir sallantılı plan veya taahhütte bulunmanız için teşvik ediyor. Bu dengeleyici temas, eski tıkanıklıklarla yüzleşmenize yardımcı olurken aynı zamanda sevgi ve bağlılık etrafında iyileştirici konuşmaları teşvik eden terapötik çabalar için ideal bir gün olmasını sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.