Balık Burç Yorumları 12 Ağustos 2021

Balık burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Balık burcunu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Buna ve çok daha fazlasına layıksın, Balık. Değerinizin farkına varın ve hak ettiğinizden daha azına razı olmayın. Ay, yakınlık, cinsel kimya ve ruh-ruh bağlantılarından oluşan sekizinci evinizde dolaşmaya devam ediyor – bu birliğin temeli ile birlikte sevgilinizin duygusal ihtiyaçlarını çevreleyen temalara dikkatinizi çekiyor. Ancak Luna, istikrar arayan ikinci konfor, güven, finans ve değer sistemleri aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a doğrudan bir muhalefet yapacak ve bu da sırayla korku ve güvensizlik duygularını tetikleyebilecek. Bu nereden geliyor? Bu duyguları ortaklığınıza yansıtıyor musunuz?

Balık Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Aklınızdan o kadar çok fikir geçiyor ki, hangilerinin peşine düşüp hangilerini görmezden geleceğinizi bilmek zor. İddialı fikirlerin her zaman en etkili olmadığını unutmayın. Yavaş başlarsan daha uzağa gideceksin.

Çevrenizdeki insanlar seçimlerinizi etkilemeye çalışırken, güçlü benlik duygunuzu çağırın.

Balık Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Balık, bugün kendinize ait bir dünyaya dalın. Diğer insanlarla anlamsız küçük konuşmalar veya hafif ve yumuşak karşılaşmalar havasında olmanız pek olası değildir. Ay, diğerlerine yönelik Terazi ile yolculuk eder. Luna’nın buradaki varlığı, ilişki problemlerinde yüzeyin altına bakmanızı ve iyileşmeye ve dinlenmeye öncelik vermenizi teşvik ediyor. Ayın disiplinli Satürn ile bağlantısı, duygusal olarak topraklanmış kalmayı kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.