Aslan Burç Yorumları 9 Ağustos 2021

Aslan burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kim olduğunu ve masaya ne getirebileceğini hatırla Leo. Luna, bugün istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri eviniz aracılığıyla, sorumluluk sahibi Başak’ta hararetli Mars’a katılacak ve genel güvenlik duygunuzu çevreleyen temalara duygusal vurgu getirecek. Haritanızın bu bölgesindeki uyum arayan Venüs ile seks, birleşmeler, ortak işbirlikleri ve ruh bağlarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla sınırsız Neptün arasındaki günümüzün karşıtlığı, durumunuzda can attığınız fantezi ile hayal gücünüz arasında bir gerilim yaratır. durumun gerçekliği. Bağlantınızın değerini gereğinden fazla mı idealize ettiniz? Kendinizi fazla uzatmayın.

Aslan Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

O ateşliye iyi tarafını göstermen zor olmayacak. Bu sefer çok kalın koyamazsınız, bu yüzden tüm durakları çekin ve bir gösteri yapın.

Aslan Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Mali konular bugün seni son derece yapışkan bir duruma sokabilir, Leo. Venüs, güneş enerjisiyle ilgili ikinci evinizin yörüngesinde dönerken, genellikle daha fazla bolluğu çekmenize yardımcı olur. Bununla birlikte, güneş varlıklarla ilgili sekizinci evinizde gizemli Neptün’ün karşısında dururken, size çok fazla kaynağa mal olacak korkunç bir iş kararı verebilirsiniz. Bugün hiçbir sözleşme meselesini kabul etmeyin ve kesinlikle müzakerelerden kaçının. Şimdi bir iş birliği veya ittifak kurmak, hesaplarınızı boşaltmakla sonuçlanacaktır. Dürüst olmak gerekirse, profesyonel bir şarlatan tarafından baştan çıkarılma sürecinde olabilirsiniz, bu yüzden dışarıdan mükemmel bir fikre sahip olmadan hiçbir şeye devam etmeyin.

Gururunuz bugün sorgulanacak – buna bir ders olarak bakın, bir utanç değil.

Aslan Burcu 9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün paranı nereye harcadığına dikkat et Leo. Değer belirleyici Venüs, gizemli Neptün ile karşıtlığa kilitlendiğinden, bugün istediğinizi elde etme konusunda aşırıya kaçmaya eğilimlisiniz. Size mutluluk getirecek fantezilere kapılmanız muhtemel olduğundan, bugün arzularınızı iki kez kontrol edin. Bunun yerine, yeteneklerinizi harekete geçirmeyi ve bu derin yaratıcı enerjiyi vizyonlarınızı hayata geçirmek için kullanmayı hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.