Aslan Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

Aslan burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün her zamankinden daha duygusal hissediyorsan, devam edip ayı suçlayabilirsin Leo. Her ne kadar bekar veya zaten bağlı olsanız da, ayın sizi hislerinize sokma yeteneği aslında endişelerinizin en küçüğüdür. Örneğin, taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla yapılandırılmış Satürn’e karşı Luna’nın ayık muhalefeti, bugün bire bir bağlantılarınız söz konusu olduğunda kısıtlama ve/veya sınırlama duygularını tetikleyebilir. Sevgiliniz size birden fazla şekilde meydan okuyor mu? Geri adım atmaktan ve durumu yeniden değerlendirmekten korkmayın. Ayrıca, olayları bu kadar kişisel algılamayın.

Aslan Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün tutkularınızın sizi götürdüğü yere gidin. Kaçmak için sonsuza kadar bekledin ve şimdi senin şansın! Seyahatleriniz sizi çok uzağa götürmese bile macera arayın.

Aslan Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Son zamanlarda iş ortaklıkları, dernekler ve işbirlikleri etrafında yoğun karmik hayat dersleri alıyorsun, Leo. Bunun nedeni, Büyük Görev Yöneticisi gezegeni Satürn’ün güneş yedinci evinizde gökyüzünde konuşlanmış olmasıdır. Buna Satürn muhalefeti denir ve en zor dönemlerden biridir çünkü genellikle zayıf bağlantıları ortadan kaldırır ve istediğinizi elde etmek için daha fazla mücadele etmenizi sağlar. Ancak, bu enerjinin kurtarıcı lütfu, usta sendikaları daha da güçlendirecek ve onlara sonsuza kadar dayanma gücü verecek olmasıdır. Mart 2023’e kadar muhtemelen daha fazla öğrenme sürecinden geçeceğinizi unutmayın, ancak bugüne kadar tanık olduklarınızı yansıtmak için bugünü kullanın.

Bugün biri size dürüstçe fikrini sorarsa, kelimeleri küçümsemeyeceğiniz konusunda onları uyarın.

Aslan Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün vücuduna karşı nazik ol Leo. Yarının yeni ayı burcunuzda gerçekleşecek ve kozmik spot ışığı üzerinizde parlamaya hazırlanıyor. Şimdilik, ay burcunuza yaklaşırken ve kapanış çağrısı yaparken, işleri toparlamaya çalışın. Dinlenmeye, vücudunuzla yeniden bağlantı kurmaya ve sağlığınıza uyum sağlamaya öncelik verin. Luna’nın sorumlu Satürn ile karşıtlığı, çözülmesi sabır gerektiren ilişki sorunlarını vurgulayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.