Aslan Burç Yorumları 23 Ağustos 2021

Aslan burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Konuşmaya hazır mısın Leo? Söylemesi yapmaktan daha kolay, ancak bugünün meraklı üçüncü iletişim evinizdeki Venüs ile taahhütlü yedinci eviniz, uzlaşma ve önemli diğer eviniz aracılığıyla yapılandırılmış Satürn arasındaki ayık üçgen, gerçeğinizi iletme ve sizinle olan şeyleri düzeltme fırsatını ortaya çıkarıyor. özel birisi. Ancak başka bir notta, bugünün enerjisi de önemli bir gerçeği ön plana çıkarabilir, bu yüzden gözlerinizi dört açın. Ay ayrıca seksle ilgili sekizinci eviniz, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla rüya gibi Neptün ile güçlerini birleştirecek. Hedefinize bağlı kalmaya hazır olana kadar kalbinizi koruyun.

Aslan Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Birkaç yeni olasılık hakkında heyecanlı ve biraz utangaç hissediyorsunuz. Tam olarak böyle hissetmelisin. Heyecanlı ve utangaç. Ne de olsa, bugünlerde bazı riskler alıyorsunuz — var olduğunu hiç bilmediğiniz bazı yollardan ilerliyorsunuz.

Aslan Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Leo, anlaşmayı tatlandırmanın zamanı geldi! Venüs, Satürn ile uyumlu bir şekilde bağlantı kurarken, isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı profesyonel bağlantılarınızla büyüleyici bir şekilde iletmenin zamanı geldi. Bu astrolojik enerji ile iletişim becerileriniz iyi karşılanır. Bu zamanı amirlerinizle profesyonel ihtiyaçlarınız hakkında önemli bir toplantı yapmak için kullanabilirsiniz. Profesyonel anlaşmalarınızı ve bağlantılarınızı geliştirmenin şimdi tam zamanı olabilir. Ayrıca bir finansal yatırımı veya sözleşmeyi sonuçlandırmak için ideal bir astrolojik enerji olabilir! Ne olursa olsun, konuşmalarınızın iş hayatınız üzerinde uzun vadeli faydalı bir etkisi olmasını sağlayın.

Kontrollü bir insan imajına sahipsiniz, ancak yakında bunu sallamak isteyeceksiniz.

Aslan Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Bugün paylaşmak istediğin birkaç şey var, Leo. Kalbiniz duyulmak için haykırırken dilinizi tutmayın. Bağ kuran Venüs, bugün sorumlu Satürn ile topraklanmış bir hizalama oluşturarak, ortaklıklarda veya yakın işbirliklerinde ciddi tartışmalar için güvenli ve emniyetli bir alan sunuyor. Bu, kesin taahhütlere girmek veya gelecek planlarına ince ayar yapmak için ideal bir zamandır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.