Aslan Burç Yorumları 20 Ağustos 2021

Aslan burcunun 20 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 20 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Aslan burcunu 20 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 20 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 20 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 20 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 20 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Sözlerini, çekiciliğini ve ikna gücünü kullan Leo. Anlaşmalar, uzlaşma, önemli diğerleri ve bire bir bağlantılardan oluşan yedinci eviniz aracılığıyla Ay Kova’ya girdikten sonra, Luna, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla uyumlu bir üçgende cilveli Venüs’e katılacak. Bir iş arkadaşınıza veya yerel topluluğunuzdaki birine aşık olmak mı? Belki de Instagram gelen kutunuzun “Genel” sekmesinde gizlidirler. Her iki durumda da, işler lehinize dönmek üzeredir, ancak yalnızca gururunuzu bir kenara bırakıp iyi vakit geçirmeye istekliyseniz. Luna’nın Satürn’le kavuşumu biraz kasvetli gelebilir ama bu tamamen algıyla ilgili.

Aslan Burcu 20 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Tüm arkadaşların seninle aynı sayfada ama sen kendin bazı hedefler buluyorsun. Herkes oturup hayatları, nereye gittikleri ve nerede oldukları hakkında konuşmak ister.

Aslan Burcu 20 Ağustos 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Leo, belki de kariyerinde risk almanın zamanı gelmiştir! Merkür ve Uranüs bugün uyum içinde buluşuyor ve kariyerinizin finansal olarak size nasıl hizmet ettiğini kökten değiştirmek için ihtiyacınız olan radikal zihinsel gücü size veriyor. Değişken zihniniz, paranızı kazanmaya ve yatırmaya yöneliktir, ancak önemli bir finansal kazanç elde etmek için bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Kariyerinizde, daha iyi ödeme yapan bir role geçmek veya hatta finansal bir ödül umuduyla bir başarıyı duyurmak gibi bir risk almak zorunda kalabilirsiniz. Aldığınız risk ne olursa olsun, bunu hesaba katın!

İtibarınızı oluşturmak çok zaman ve enerji aldı. Ne pahasına olursa olsun koruyun.

Aslan Burcu 20 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Evren, tüm dikkatinizi şu anki ortaklık hikayenize yönlendiriyor, Leo. Ay, bugün objektif Kova’ya doğru ilerliyor ve dikkatinizi bire birlerde gerçekleşen alışverişe yönlendiriyor. Luna’nın uyum arayan Venüs ve sorumlu Satürn ile uyumu, aynı zamanda ciddi, geleceğe yönelik bir bakış açısı gerektiren uzlaşmacı bir tavırla önemli konuşmaları kucaklamayı kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.