Aslan Burç Yorumları 19 Ağustos 2021

İçerikler

Aslan burcunun 19 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 19 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Aslan burcunu 19 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 19 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 19 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Doğru zihniyetle her şey mümkün, Leo. Ayrıca, bekar ya da zaten bağlı olmanıza rağmen, bugünün burcunuzdaki güneş ile Jüpiter arasında, önemli diğerlerinin yedinci eviniz aracılığıyla geri giden bol muhalefeti, özellikle bire bir söz konusu olduğunda, beklenmedik bir bolluk getiriyor. bağlantılar. Unutmayın, ay aynı zamanda ilahi görevlerle ilgili altıncı eviniz aracılığıyla gölgeli Plüton’a da yakın oturuyor olacak, bu nedenle karma kesinlikle burada oyunda. Başka bir notta, ay aynı zamanda erotik sekizinci eviniz, ortak işbirlikleriniz ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla mistik Neptün ile uyum içinde olacaktır. Devam et ve bir dilek tut.

Aslan Burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Çoğu romantik durumda olduğu gibi, cevap siyah veya beyaz değildir. Gri spektrumda bir yerde. Kömür, belki. Her durumda, bu sisten kurtulmanın tek yolu dürüst bir konuşma yapmaktır.

Aslan Burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Leo, ilgi odağı olmaktan keyif alırken, dikkat çekmekten hoşlanmayabilirsin. Bugün güneş, Jüpiter’e karşı çıkıyor ve “ben” ve “biz” arasındaki karşıt güçlere dikkat çekiyor. Bugün iş yerinde fark edilebilir, tebrik edilebilir ve hatta alkışlanabilirsiniz. Ancak bunun bir bedeli olabilir. Profesyonel ilginizi başka bir iş arkadaşınızla paylaşmanız veya başka birine kredi vermeniz gerekebilir. Bir iş arkadaşınızla çapraz karşılaştırma yapmaktan veya başarıyı paylaşmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Ancak bugün kendi profesyonel çabalarınıza odaklanmaya dikkat edin!

Bir kutlamayı hak ediyorsun, sadece aşırıya kaçma. Biraz savurganlık yapın – çok değil.

Aslan Burcu 19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir Aslan olarak, kozmik rehberlik için güneşe sadakatle bakarsınız. Perşembe günü gökyüzü, yakın ilişkilerinizde meydana gelen değişen dinamikleri vurgulayarak, güneşi geniş Jüpiter ile bir karşıtlıkta kilitli buluyor. Bu eşleştirme, bu arenada nerede fazla tahmin ettiğinizi veya çok fazla şey beklediğinizi size göstermek için çalışır. Bu enerjiyi, hangi değişikliklerin daha güçlü destek kullanabileceğine dair içgörüler toplarken, ortaklık konularında ilerlemenizi ölçmek için kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.