Akrep Burç Yorumları 6 Ağustos 2021

Akrep burcunun 6 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 6 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Akrep burcunu 6 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 6 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 6 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 6 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 6 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Venüs ve Mars, birliktelikler, topluluk, dostluk ve dünyaya ait olma duygusundan oluşan onbirinci eviniz aracılığıyla karışıyor. Ve kimi kandırıyoruz, Akrep? Küçük kalbini hem çevrimiçi hem de çevrimdışı flört ediyorsun. Bu da elbette sosyal ortamlarınızda ve sosyal medya aracılığıyla aşkı bulma şansınızı artırıyor. Yani, Bay veya Bayan Doğru’yu arıyorsanız, bu enerjinin boşa gitmesine izin vermeyin. Bununla birlikte, daha zorlu bir notta, güneş, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, sözleşmeleriniz ve diğer önemli eviniz aracılığıyla asi Uranüs ile karşı karşıya gelecek. Karar vermemek ile seçimleriniz konusunda pervasız olmak arasında fark var.

Akrep Burcu 6 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu öğleden sonra bir heyecan fırtınası sizi tuzağa düşürecek. Anın tadını çıkarmanıza izin verebilirsiniz, ancak pervasız coşkunuzun sizi tatsız bir duruma sürüklemesine izin vermeyin. Aklını sende tut.

Akrep Burcu 6 Ağustos 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Kemerlerinizi bağlayın, derin bir nefes alın ve kişisel bomba sığınağınız Scorpio’da saklanın. Gezegenler yukarıdaki gökyüzünde saldırılar başlatırken, bugün şiddetli bir kozmik savaş getirecek. Güneşin onuncu başarı evinizdeki ateşli güneş, güneş yedinci iş ortaklıkları evinizde şiddetli Uranüs ile korkunç bir karede yakalanacak. Bir iş ortağının, müşterinin, satıcının veya acentenin karakterine aykırı davrandığını ve tahmin edilemez bir öfkeyle patladığını hissedebilirsiniz. Bu patlama muhtemelen korkutucu hissedecek ve genel imajınıza ve profesyonel duruşunuza saldırabilecekleri için yorgun olmalısınız. Şu anda hasar kontrolü yapmak en iyisidir.

Bugün içsel gücünüzün hayal ettiğinizden daha büyük olduğunu keşfedeceksiniz.

Akrep Burcu 6 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizin derin bir dönüşüm içinde olduğunu inkar etmek mümkün değil, Akrep. Evren sizi o arenadaki değişiklikleri kucaklamaya zorluyor. Işık saçan güneş, bugün elektrikli Uranüs ile rahatsız edici bir çatışmaya kilitleniyor ve ortaklık deneyiminiz ile kariyer arayışınız arasındaki mevcut anlatıyı vurguluyor. Karşılıklı bir destek durumunda mısınız, yoksa ölçekler görünüşte dengesiz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.