Akrep Burç Yorumları 31 Ağustos 2021

Akrep burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 31 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunu 31 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 31 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 31 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatında önemli bir karar vermekte zorlanıyorsun ama endişelenme, zaman gösterecek Akrep. Örneğin, Luna, seks, enerji alışverişi ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla meraklı İkizler’e girmeden önce, romantik beşinci eviniz aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme yoluyla rüya gibi Neptün ile yüzleşecek. Kalbinizin arzuları, mevcut realitenizle ve/veya önceki taahhütlerinizle uyumlu olmayabilir, bu nedenle ikisi arasındaki boşluğu kapatmak size kalmış. Venüs ayrıca teslimiyetle ilgili on ikinci eviniz aracılığıyla kapanış buluyor ve bu sizi de aynı şeyi yapmaya teşvik ediyor olabilir.

Akrep Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Hayatınızdaki önemli bir tatlıyla kutlamak için iyi bir zaman! Bazı eski yaralanmalar – fiziksel veya duygusal – büyük ölçüde iyileşiyor. Bugün bir noktada ilerlemeyi kesinlikle fark edeceksiniz.

Akrep Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel olarak konuşursak, bugün solo görevler üzerinde çalışmaya daha yatkın olabilirsiniz. İş, özellikle İkizler’deki konuşkan ay ve Terazi’deki Merkür ile biraz fazla hissedilebilir. Sohbet yoluyla bağlantı kurmaya can atıyor olsanız da, enerjinizi görevleriniz için korumak için bir adım geri atmaya değer olabilir. Sıradan işlerin monotonluğunu kırmak için önümüzdeki birkaç gün içinde küçük sosyal kuruluşlarla bağımsız olarak çalışmayı hedefleyin. Profesyonel bağlantıları sürdürürken kendi başınıza çok şey başarabileceğinizi göreceksiniz!

Fikirlerinizi bugün büyük bir kırmızı fiyonk ile bağlayın ve güvendiğiniz birine sunun.

Akrep Burcu 31 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, doğal olarak her şeyin en derinine inmeye yönelirsiniz. Salı gününün kozmik manzarası, düşünce hokkabazlığı yapan İkizler aracılığıyla ay ilerlerken, dünyanıza bu doğal yaklaşımı teşvik ediyor. İyileşmeyen yaralara, hassas ilişki sorunlarına ve terapiyle ilgili konulara yönelmeye odaklanın. Luna’nın geniş Neptün ve go-getter Mars ile karesi, odaklanmayı ve tutarlılığı korumayı zorlaştırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.