Akrep Burç Yorumları 28 Ağustos 2021

Akrep burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir sırrın var mı, Akrep? Kapanıştan, rüyalardan, gizli gündemlerden ve perde arkasındaki her şeyden oluşan büyüleyici onikinci evinizde göz kamaştıran cilveli Venüs ile, şu an için aşk ilişkilerinizi düşük anahtarda tutuyor olabilirsiniz. Bekar? Bu gizemli geçiş, etrafınızda gizli hayranlar olduğunu da gösterebilir ve siz bunun farkında bile olmayabilirsiniz. İpucu: Dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusuyla ilgili onbirinci evinize bakın. Hem geleneksel cetveliniz Mars hem de güneş ısıyı artırıyor. Luna ayrıca önemli kişilerden oluşan kararlı yedinci evinize de dokunacak. Sezginize güvenin.

Akrep Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Birisi kilit bir unsurdan bahsetmeyi ihmal mi ediyor? Sabırlı ol; detaylar ortaya çıkmaya başladı. Arkadaşlarınla bu durum hakkında tam olarak bir şey kavramadın, ama şimdi bunun eşiğindesin.

Akrep Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Ay şimdi karşı burcunuzda olduğu için, dikkatiniz taahhütlerinize çevrildi. Duygusal enerjinizin çoğu, profesyonel bağlantılarınıza ve sözleşmelerinize yatırılır. Şimdi bu profesyonel yönleri istikrarlı bir üretkenlik ile gözden geçirme zamanı. Bu yönleri güvenilmez veya zayıf bulursanız, ay enerjisi sizi uzun vadeli başarı için onları geliştirmeye teşvik edecektir. Hatta yeni taahhütleri keşfetmek için harika bir zaman olabilir! Yenileriyle birlikte eski taahhütler üzerinde çalışmaya açık olun. Azminiz profesyonel gelişiminizi ilerletecektir.

Harika haberleriniz hemen paylaşılmalıdır. Sırrını dökmenin zamanı geldi!

Akrep Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Ortaklıklarınızda yer alan güncel hikayeleri düşünmeden edemezsiniz, Akrep. Bugünün gökyüzü, Boğa burcunun duygusal enerjinizi tüm bu önemli bire birlere yönlendirdiğini görüyor, çünkü bunlar alma ve vermedeki herhangi bir dengesizliği aydınlatmaya yardımcı oluyor. Luna’nın harekete geçiren Mars ile olan destekleyici bağlantısı, bu günü arkadaşlarınızla veya bir partnerle macera, aktivite ve hareket için ideal bir gün haline getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.