Akrep Burç Yorumları 26 Ağustos 2021

Akrep burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 26 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Olaylara farklı bir perspektiften bakıyorsun ve aynı anda iyileşiyorsun, Akrep. Tek ya da zaten bağlı, bunların hepsi, bilinçsiz kalıpların karmik onikinci evi aracılığıyla Venüs ile pratik altıncı gerçekler eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron arasındaki bugünkü karşıtlık sayesinde. İster kendinizle olan ilişkiniz, ister önemli biriyle inşa sürecinde olduğunuz ilişki olsun, bu, hayatınızdaki dengeyi geliştirmek için bir fırsattır. Başka bir notta, seksle ilgili sekizinci evinizin yöneticisi olan Merkür, güçlü yöneticiniz Pluto’yu üçgen yaparak yüzeye önemli bilgiler getirecek.

Akrep Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu her zaman doğru değildir, ama şimdilik gerçekten iyilik yapmak onun kendi ödülüdür. Kendi sorunlarınızdan uzaklaşmanın ve sizin özel yardımınıza kimin ihtiyacı olduğunu görmek için etrafınıza bakmanın zamanı geldi.

Akrep Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Sözleşmeler, anlaşmalar ve profesyonel bağlantılar hakkında açık ve dürüst olmanın zamanı geldi. Bugün Merkür, profesyonel taahhütlerle ilgili iletişiminizi geliştirmeye yönelik sürekli zihinsel dikkatinizi çeken Pluto ile uyum içinde buluşuyor. Bazıları için bu, sözleşmelerinizi ve anlaşmalarınızı yeniden tanımlamak veya yenilemek için harika bir gün olabilir. Ne kadar değişebileceğine şaşırabilirsin! Diğerleri için bu, ilişkilerinde açık olmak için ideal bir gün. Belki de amiriniz veya iş arkadaşınızla gerekli bir sohbetin, hatta bir toplantıda fikirlerinizi sunmanın zamanı gelmiştir!

Egonuzu güçlendirin – güç sizde! Zor bir görev için gönüllü olun.

Akrep Burcu 26 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, düzenli dönüşümlere yabancı değilsiniz. Son yıllarda, yenilenme arayışında olan Plüton, sizi zihinsel sağlık ve iletişim tarzınızla ilgili deneyiminiz etrafında neyin değişmesi gerektiğini keşfetmeye itiyor. Bugünün gökyüzü, haberci Merkür ve duygulu ay Pluto ile temas ederek, yüzeyin altını kazmanıza ve eski hikayelere taze bir hayat solumanıza izin verdiği için, bu hikayeyi daha fazla araştırılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.