Akrep Burç Yorumları 21 Ağustos 2021

Akrep burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Akrep burcunu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kolunu ne tutuyorsun, Akrep? Venüs, romantik fantezilerinizden gizli işlerinize kadar her şeyi karamelize ederek ve uyumlu hale getirerek, gizemli kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve bilinçsiz kalıplardan oluşan onikinci evinizde gezinmeye devam ediyor, ama burada bitmiyor. Aşk tanrıçası, erotik sekizinci yakınlık, cinsel kimya ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla İkizler’deki Kuzey Düğüm ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Kedi dilini mi kaptı? Kader bir anın bu süre içinde gerçekleşmesi daha olasıdır. Ve bazılarınız için bu değişim *çok* uzun zamandır geliyor.

Akrep Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Hissetmediğiniz hiçbir şeyi zorlamayın – bugün risk almak işe yaramayabilir. Elbette, genel bir kural olarak risk almak önemlidir, ancak sezginizi takip etmeniz gerekir.

Akrep Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Akrep, özel hayatınızı profesyonel hayatınızdan ayırmak zor olabilir. Ay, şu anda ev hayatınıza odaklanan Satürn ile aynı hizada. Kariyerinizi, evinizi ve ailenizi dengelemeye çalışırken duygusal olarak bunalmış hissedebilirsiniz. İşten ve evde işten ayrılmak zor olabilir. İş-yaşam dengenizin olmadığını veya birinin diğerini ciddi şekilde etkilediğini fark edebilirsiniz. Gün geçtikçe, iş-yaşam stresleriniz üzerinde çalışmak için zaman ayırın. Çizgiyi ne zaman çizeceğinizi bilin.

Şimdiye kadar işinizde akıllıca davrandınız, bu yüzden şimdi tutumunuzu değiştirmeyin.

Akrep Burcu 21 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bir Akrep olarak, cesur, kendi kendini yöneten gezegen Mars’tan kozmik yönler alıyorsunuz. Cumartesi günkü gökyüzü, Mars’ı değişim talep eden Uranüs ile son derece enerji verici bir bağlantının alıcı tarafında buluyor. Bu teşvik edici eşleşme, sizi sosyal ağınıza ve en yakın ilişkilerinize yeni bir soluk getirmeye teşvik eden bir elektrik enerjisiyle doldurur. Fırtınalı ruh halleri yaratmaması için bu enerji için fiziksel bir ifade bulmak da akıllıca olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.