Akrep Burç Yorumları 13 Ağustos 2021

Akrep burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 13 Ağustos 2021 Cuma günü neler bekliyor? Akrep burcunu 13 Ağustos 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 13 Ağustos 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 13 Ağustos 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendini içe dönük hissediyorsan, duruma daha fazla baskı yapma, Akrep. Bekar, ezici ya da zaten bağlı bir ilişki içinde olan Luna’nın gizli on ikinci kapalı evinizden geçişi, rüyalar, gizli gündemler ve bilinçsiz kalıplar, geri çekilme ihtiyacına ilham vermeye ve enerjinizi yeniden doldurmaya devam ediyor. Üstelik Luna, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve duygusal temeliniz aracılığıyla Jüpiter ile uyum içinde olacak ve bu da süreçte sezgisel içgüdülerinizi artırabilecek. Luna’nın için için yanan cetveliniz Pluto’yu iletişim sektörünüz aracılığıyla düzleştireceğini unutmayın, bu nedenle geri çekilme arzunuz tatlınızı yanlış şekilde ovabilir. Kibar ol.

Akrep Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Hayal ile gerçek arasında fark vardır. Ama bu ayrım temelde bugün sizin üzerinizde kaybolacak. Kimin gerçek, kimin olmadığını söylemek imkansız olacak. Sinir bozucu!

Sizi zorlayan şeyler konusunda metodik olun. Yavaş ve istikrarlı engeli aşar.

Akrep Burcu 13 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Akrep, ileriye giden yol bugün özellikle net gelmeyebilir. Yönetici gezegeniniz, harekete geçiren Mars, sınırlayıcı Satürn ile rahatsız edici bir açıya kilitleniyor. Bu, sizi hayal kırıklığına uğratır ve özellikle de hedeflerinizle ilerlemek söz konusu olduğunda, planlarınızın yolunda gitmesini engeller. Cevaplar talep etmek veya gereksiz yere ilerlemek yerine, hızınızı yavaşlatmak için çalışın ve bazı ayarlamaları yapabileceğiniz yerleri yeniden değerlendirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.