Yengeç Burç Yorumları 8 Temmuz 2021

Yengeç burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Gücüne adım at, Yengeç. Göksel mevsiminizde size enerji veren ve canlandıran güneşe ek olarak, yarınki yeni ay için güneşle güçlerini birleştirmeden önce ay burcunuza kayacak. Bugünkü meydan okuma? İstikrar arayan ikinci değer sistemleri eviniz aracılığıyla cilveli Venüs ile özgürlüğü seven onbirinci topluluk eviniz aracılığıyla Uranüs arasındaki zorlu bir kare, bir ilişkide güvenlik arzunuz ile romantizm söz konusu olduğunda ufkunuzu keşfetme özleminiz arasında sürtünme yaratır , ister geniş ağlarınızda, isterse sosyal medyada olsun. Bu arada, Luna’nın Jüpiter ile üçgen açısı size sürece güvenmenizi hatırlatır.

Yengeç Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir bağırsak kontrolünün zamanı geldi: İlerlemek için gerçekten rahat hissediyor musunuz? Cevap, yankılanan bir ‘Evet!’den daha az bir şeyse… bırak bıraksın.

Yengeç Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, iş ve kariyerin açısından bu senin için gergin bir dönem gibi gelebilir. Yengeç güneşi benliğinizin ilk evinde ve kariyer sektörünüzde Chiron Koç’ta zorlu bir yön oluşturuyor. Kendinizi öz bakımınızı savunurken ve kariyerinizle ilgili bazı önemli kararlar alırken bulabilirsiniz. Yaşamak için çalışıyorsun, tersi değil. Bazen kendini korumak daha önemlidir. Kendiniz için doğru kararı verin.

Bir karşılaşma, duygusal bir karışıklığa neden olabilir – bunu tesadüfe bağlamazsanız.

Yengeç Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Kendini daha önce hiç olmadığı kadar esnetiyorsun, Yengeç. Kendini geliştirmenin bu yeni aşamasına girmeye hazır olun! Luna bu sabah burcunuza giriyor ve iyimser Jüpiter ile anında bağlantı kuruyor. Bu canlandırıcı yön, tüm gözleri üzerinize çeker ve kendinizi ifade etmenizi sağlar. Başka bir yerde, sevgili Venüs, değişim talep eden Uranüs’le, elektrik ilişkisi ifşaatları sunarak, onu dışarı çıkarır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.