Yengeç Burç Yorumları 30 Temmuz 2021

Yengeç burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 30 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 30 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 30 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 30 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Mars ve Venüs, geveze üçüncü eviniz, düşünce süreciniz ve iç çevreleriniz aracılığıyla birleşiyor – alışverişlerinizden yakın çevrenize kadar her şeye enerji veriyor ve uyumlu hale getiriyor. O özel birine “buraya gel” gözlerini vermek, Yengeç? Ortamınız yanıyor ve bununla yüzleşelim: Başka türlü olmazdı. Bu arada Luna, onbirinci evinizin, arkadaşlık gruplarının ve dünyaya ait olma duygunuzun üzerinde duracak ve sosyal hayatınıza vurgu yapacak. Belki bazılarınız için bu, sizin sosyal medya oyununuzun etrafında dönecektir. Gerçek anlaşmayı arıyorsanız, “bağlı olmayan” ile yetinmeyin.

Yengeç Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Özellikle de kan davası açtığınız insanlara ulaşmak isteyebilirsiniz. İlişkileri temizlemek şu anda sizin uzmanlık alanınız ve onların size ait olması bile gerekmiyor.

Yengeç Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Tatlı ay tarafından yönetiliyorsun, Yengeç. Gökyüzünde nereye giderse gitsin, elbisesinin rengini değiştiren bir kadın gibi, şu anda içinde bulunduğu burcun enerjisini alır. Bugün Koç burcunda dans ederken, yeni bir başlangıca hazır olduğunuzu hissedeceksiniz ve önümüzdeki ay bir sonraki büyük profesyonel projelerinizi halletmek için istekli olabilirsiniz. Koç, kariyerinizin onuncu güneş evinizi yönetir, bu nedenle arkanızda büyük bir enerji olacak ve sizi ilgi odağı haline getirecektir. Önümüzdeki ay için hedeflerinizi değerlendirmek için biraz zaman ayırabiliyorsanız, planlarınızı düzene sokun ve ne zaman grev yapacağınızı ve dizginleri ele alacağınızı bilin.

Tavus kuşu kadar gurur duymayı hak ediyorsun. Tüylerini göster ve eşyalarını dik!

Yengeç Burcu 30 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Hırslarınla yıldızlara ulaş Yengeç. Coşkulu Koç ayı, bir sonraki büyük hareketinizi düşünmenizi veya vizyonunuzla ilgili rota düzeltmelerini düşünmenizi sağlar. Luna’nın dönüştürücü Plüton ile rahatsız edici karesi, işbirlikleri veya ortaklıklar etrafındaki gerilimleri vurgulayacaktır. Daha sonra, Ay’ın iyimser Jüpiter ile olan hoş bağlantısı, sabit Boğa burcuna geçmeden önce herhangi bir pürüzlü noktayı düzeltmeye yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.