Yengeç Burç Yorumları 25 Temmuz 2021

Yengeç burcunun 25 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 25 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 25 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 25 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 25 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 25 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, seks, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh bağlantılarından oluşan sekizinci evinizi ateşlerken, cinsel yaşamınızı çevreleyen durumlara ve birlikteliklerinizde “ver ve al” veya bunların eksikliği temalarına daha fazla vurgu yapılıyor. Luna ayrıca, duygusal istikrar arzunuz ile ilişkiniz açısından üzerinde çalışmak zorunda olduğunuz şeyler arasında sürtüşme yaratabilecek cüretkar Mars’a zor bir muhalefet yapacak. Bununla birlikte, başka bir notta, ay şanslı Jüpiter ile çarpışacak ve genişlemeniz için size ilham verirken duygularınızı artıracak. Yeniden başlaman için neyin düşmesi gerekiyor, Yengeç?

Yengeç Burcu 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Normalliğe yönelik tüm iddiaları bir kenara bırakın ve bir süreliğine köklü tuhaflığınızda eğlenin. Gerekirse oyun yüzünü tekrar takabilirsin – ama belki istemeyeceksin.

Yengeç Burcu 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Bugün cesaret kırıcı olabilir, Yengeç. Zihnin hızlı gezegenimiz Merkür, güneş iş ilişkilerine ilişkin yedinci evinizde gökyüzünde şiddetli Plüton’un öfkesiyle karşılaşana kadar mutlu bir şekilde ilerleyecektir. Bu muhalefet, genellikle kendi zihninizde veya sizinle başka bir taraf arasında bir fikir savaşını tetikler. Siz veya diğer taraf, belirli bir olumsuz soruna veya konsepte takıntılı hale gelebilir ve tam ölçekli bir saldırı başlatabilirsiniz. Bir arada tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, aksi takdirde etkileşim bağlantıya ve itibarınıza zarar verebilir. Önümüzdeki daha iyi günler için müzakerelerden, anlaşmalardan veya sunumlardan kaçının.

Kabuğundan çıkmak için cesaretlendirilmeye ihtiyacın vardı. Artık seni tutan yok!

Yengeç Burcu 25 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar günkü gökyüzü parkta pek rahatlatıcı bir yürüyüş değil, Yengeç. Ay, çözüm arayan Kova’nın kuyruk ucundan geçer ve gözleri kızgın Mars’a kilitler. Bu yönün, finansal konulardaki gerilimi artırması muhtemeldir. Neyse ki, Luna’nın daha sonra yatıştırıcı Balık’a girişi işleri yumuşatıyor. Bu arada, haberci Mercury ham Pluto’ya bakıyor ve ilişki konuşmalarını acımasız dürüstlük noktasına kadar yoğunlaştırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.