Yengeç Burç Yorumları 24 Temmuz 2021

İçerikler

Yengeç burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kanser, bağlı ipler var mı yoksa sadece eğlence için mi? Ay, şüpheli sekizinci seks eviniz, paylaşılan kaynaklar, ortak girişimler ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla eksantrik Kova’ya kayar. Bu da bir dizi çelişkili duyguyu tetikleyebilir. Luna ayrıca haritanızın bu alanı aracılığıyla ciddi Satürn ile güçlerini birleştirecek, böylece süreçte kısıtlama ve/veya sınırlama duygularını deneyimleyebilirsiniz. Örneğin, bu yeni aşk yolculuğuna çıkmayı gerçekten isteyebilirsiniz, ancak aynı şekilde, süreçte bazı belirsizlik duygularına musallat olabilirsiniz. Sezginiz en iyi ilginize sahiptir.

Yengeç Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Dalma zamanı. Aşk adına yap. O küçük uçaklardan biriyle düşüncelerinizi gökyüzüne karalamazsanız, dünya sizi nasıl duyacak?

Yengeç Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bugün sizin lehinize çalışacak çok güzel bir gün, Yengeç. Şu anda burcunuzun yörüngesinde dönen Merkür, hayal gücü gezegeni Neptün ile üçgen açıda bağlantı kurarken, eterden sizin için harika yaratıcı fikirlerin indirildiğini göreceksiniz. Bunları ileriye dönük iş planlarınıza dahil etmenin yollarını bulun. Herhangi bir uluslararası işle ilgileniyorsanız, en son hedeflerinizi ilerletmek için bugünün enerjisini kullanın. Ayrıca bugün, kim olursa olsun birinden iyilik istemek için harika bir gün. Tatlı vibe nereye giderseniz gidin damlayacak.

İç sesiniz size sevmediğiniz bir şey söyleyecektir. Dinlemeli ve itaat etmelisiniz.

Yengeç Burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi günü gökyüzü bir vızıltı gibi gelebilir, Yengeç. Ay’ın sorumlu Satürn ile birleşmesi, tüm yıl boyunca dişlerinizi sıktığınız ilişki hikayelerini vurgular. İlerlemenizi ve bunun hakkında üzülmek yerine neyin desteklenmesi gerektiğini inceleyin. Neyse ki, haberci Merkür’ün vizyon sahibi Neptün ile olan tatlı bağı, kendinizi ifade etmenize duygulu, uhrevi bir nitelik kazandırmaya yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.