Yengeç Burç Yorumları 22 Temmuz 2021

Yengeç burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 22 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

DM’lerindeki o tatlıya aşık mısın, Kanser? Gezegensel yöneticiniz ay, uyum arayan, kararlı ortaklıkların ve önemli diğerlerinin yedinci evini bugün harekete geçirirken, özgürlüğü seven onbirinci eviniz, topluluklarınız ve dünyadaki aidiyet duygunuz aracılığıyla isyankar Uranüs’ü üçgen yapacak. Grafiğinizin bu alanı, elbette teknolojiyi de içeren gelecekle ilgili her şeye sahiptir, bu nedenle çevrimiçi buluşma düşüncesinden çekinmeyin. Aksine, iletişimin meraklı üçüncü evinizi Venüs göz kamaştırırken, sözleriniz sizin süper gücünüzdür. Doğru, Luna’nın burcunuzda Merkür’e karşı çıkması, fanteziniz ve gerçekliği arasında bir gerilim yaratabilir.

Yengeç Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Şimdi konuş. Herkes (hatta bu soğuk hatunlar) konuşmanıza açık olacak. Diş çekmek gibi olsa bile, kendinizi oyun oynamaya zorlayın. Tabii ki seçimler zayıf, ama birileri ısırmak zorunda.

Yengeç Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Kudretli güneş bugün burcunuzdan ayrılıyor Yengeç, ışığını sizin için başka bir arenaya kaydırıyor. Güneş enerjisi ikinci gelir evinize dans ederken, önümüzdeki ay mali durumunuzu, bütçenizi ve işletme giderlerinizi değerlendirmek için muazzam bir fırsatınız olacak. Bir artış, köşede, hatta yeni bir iş veya kazançlı bir müşteri olabilir. Güneşin güçlü enerjisini en üst düzeye çıkarmak için zaman çok önemlidir. Bugün, rolünüzdeki bir profesyonel için maaş beklentisinin ne olduğunu düşünün. Endüstri standartlarıyla karşılaştırın ve nerede biriktiğinizi değerlendirin. Farklılıkları ele almanın zamanı gelmiş olabilir.

Bir akşam yemeği daveti, iş dünyasında yeni başlangıçların anahtarıdır. Cazibeyi açın.

Yengeç Burcu 22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe günkü gökyüzü bugün mevsiminizi sona erdiriyor, Yengeç. Vücudunuz, imajınız ve bağımsızlık duygunuzla haftalarca yeniden bağlantı kurduktan sonra, yeni bir zemini kaplamaya hazırsınız. Güneş bugün cesur Aslan’a doğru ilerliyor ve önümüzdeki aydaki odak noktanızı güveninizi artırmaya ve kaynaklarınızla yeniden bağlantı kurmaya yönlendiriyor. Şimdi para hikayenizi çözmenin ve eski becerilerinizin tozunu almanın zamanı geldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.