Yengeç Burç Yorumları 2 Temmuz 2021

Yengeç burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 2 Temmuz 2021 Cuma günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 2 Temmuz 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 2 Temmuz 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 2 Temmuz 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Perde arkasında çok şey oluyor, Yengeç. Bir süredir gözünüzün biri üzerinde olduğunu düşünürsek, bu sizin düşünceleriniz ve hayalleriniz kadar basit olabilir. Şimdi, Ay’ın Merkür’e altmışlık açısına ek olarak -duygularınızı mantıksal düşünce sürecinizle birleştirerek- Luna, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız, müzakereleriniz ve önemli diğerleriyle aynı anda için için yanan Plüton ile çatışacak. Ölümcül cazibe? Bu kesinlikle mümkün, bu nedenle aşk hayatınızı potansiyel olarak etkileyebileceğinden romantik takıntılara ve/veya genel toksisiteye dikkat edin. İşler ağır geliyorsa, geri adım atmak için işaretiniz budur. Senin için kastedilen her zaman geri dönecek.

Yengeç Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

Tüm arkadaşlarının aşk hayatlarını çözdün – peki senin neyin var? Kendi korkunu yen ve devam et.

Yengeç Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Yengeç, önemli iş ilişkisi kararları veriyorsun. Belki belirli bir durum artık sizin için uygun değildir ve bir yol ayrımındasınız. Kariyer evinizdeki Koç ayı, aynı zamanda gezegen yöneticiniz, iş işbirliği sektörünüzde dönüştürücü Oğlak burcundaki Plüton ile olumlu bir yön oluşturuyor. Belki belirli bir unvan veya kariyer artışı istiyorsunuz, ancak iş yerindeki VIP’lerin aklında bu yoktu. Kendiniz ve kariyeriniz için doğru kararı verin, buna değersiniz Yengeç!

Rüzgara karşı dikkatli olun ve bugün dışarı çıkın! Abartılı olun, cesur olun – mutlu olun.

Yengeç Burcu 2 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün bir çıkışa ihtiyacın var, Yengeç. Ay, inisiyatife aç Koç’tan geçerken, kozmos, enerjinizi kişisel kariyer hedeflerinizle ilerlemeye göndermenizi önerir. Luna’nın etkileyici Merkür ile destekleyici bağlantısı, şifa konuşmalarına katılma şansı sunar. Bu özellik aynı zamanda herhangi bir yazma veya iletişim tabanlı çabayı destekleyerek daha sorunsuz çalışmasını sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.