Yay Burç Yorumları 31 Temmuz 2021

Yay burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yay burcunu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Sen ve sevgilin işe girmeye istekli misiniz, Yay? Her ilişki devam eden bir çalışmadır, sizinki bile. Örneğin, ay, şehvetli sekizinci evinizi, paylaşılan kaynakları ve ruh eşi bağlantılarınızı yönetir, ancak yine de günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerinden sorumlu altıncı evinizin üzerinde gezinir. Bekar veya daha önce alınmış, romantik bir durumu farklı bir bakış açısıyla görmeye başlayabilir veya belki de önemli miktarda netlik kazanmış gibi hissedebilirsiniz. Luna, geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Venüs ile uyum içinde olacak ve sizi ufkunuzu ve bakış açınızı genişletmeye teşvik edecek.

Yay Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Harekete geçmenin ya da işleri yeni seviyelere taşımanın zamanı değil. Sahip olduklarınızın tadını çıkarmaya çalışın ve zamanı geldiğinde neyi farklı yapacağınızı düşünün. Neyse ki, hepsini anlamak için herhangi bir zaman kısıtlaması altında değilsiniz.

Yay Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Adın artık ışıklar içinde, Yay! 14 Eylül’e kadar ateşli Mars, sizi başarılar, övgü ve zafer yağmuruna tutma zamanının geldiğine karar verdi. Şöhret, ödüller ve onurlar yakında elinizin altında olabilir! Yoğun kızıl gezegen şimdi güneş onuncu evinizde yörüngede dolanırken, kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak kilometre taşı projelerini üstlenmekle muhtemelen son derece meşgul olacaksınız. Kendinizi otorite figürlerinin, VIP’lerin ve patronların önüne koymak hayırlıdır – çünkü onları fikir ve becerilerinizle etkileyebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla koşarsanız, muhtemelen size rekabetçi bir firmada bir terfi veya yeni bir pozisyon verildiğini göreceksiniz.

Tanınmak için gecikmiş olsanız bile, bugün bunu isteme günü değil.

Yay Burcu 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Kendini daha önce hiç olmadığı kadar zorluyorsun Yay. Sizin için Aslan mevsimi, rüyayı nasıl göreceğinizi ve konfor alanınızdan nasıl çıkacağınızı öğrenmekle ilgilidir ve siz de tam da bunu yapıyorsunuz. Üçüncü çeyrek ay bugün istikrarlı bir şekilde Boğa burcuna ulaşıyor ve iş akışı ve sağlık konusundaki yaklaşımınızda neyin değişmesi gerektiğini aydınlatıyor. Görevinizde başarılı olmak için iç ve dış organizasyon gereklidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.