Yay Burç Yorumları 26 Temmuz 2021

Yay burcunun 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Yay burcunu 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İçine girmek için bir dakikanızı ayırın ve duygusal ihtiyaçlarınıza öncelik verin, Yay. En azından, elbette, önemli bir diğerini taahhüt etmek için bir noktaya değinmeden önce. Ay, eviniz, aileniz, en içteki duygularınız ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü eviniz aracılığıyla Balık burcuna kayacağından, bu özellikle bugün düşünmeniz için önemlidir. İçten dışa iyileşiyorsun ama aynı şekilde ilişkilerine daha yakından bakıyor olabilirsin. Bağlı ortaklıklarla ilgili yedinci evinizin yöneticisi olan Merkür, biz konuşurken, sekizinci yakınlık evinizi sallıyor.

Yay Burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Mümkünse esnek olun. Yapışkan anlaşmazlığınızın arkasındaki gerçek nedeni araştırabilirseniz daha fazla ilerleme kaydedeceksiniz. Felsefi tartışmanın tadını çıkarın ve – başka bir şey değilse – birbirinizi daha iyi tanıyacaksınız.

Yay Burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Hükümdarınız Jüpiter en çok sizi tercih ediyor, Yay. Bu, nereye giderse gitsin, aklında en iyi niyetleri taşıdığı anlamına gelir. Şimdi, o sizin güneş enerjisiyle çalışan dördüncü evinizden geçerken, ev ofisinizi değiştirmeyi, hatta kendinize ait bir dükkan açmak için gayrimenkul satın almayı düşünmüş olabilirsiniz. Şans eseri ev geliştirme, inşaat veya emlak sektöründe çalışıyorsanız, işiniz son haftalarda büyük olasılıkla gelişti. Geçen ay içinde yankı uyandıran tüm temalar, 2022’de hayatınızın nereye gittiğinin sadece bir önizlemesidir. Masanızı veya ofisinizi daha rahat hale getirmek istiyorsanız, mükemmel dekoru, mumları bulmak için bugün kullanın. veya gösterilecek ilham verici mantralar.

İnsanlar uyumsuz olduğunuzu düşünebilir, ama neye sahip olduğunuzu biliyorsunuz. Ve bu iyi.

Yay Burcu 26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Yay burcu olarak, yeni ufuklar keşfetmeye ve algılarınızı sürekli olarak genişletmeye can atıyorsunuz. Ay sakinleştirici Balık’a kayarken Pazartesi’nin gökyüzü sizi tekrar yere indirir ve köklerinize bağlar. Luna’nın buradaki varlığı, sizi ailenizle yeniden bağlantı kurmaya ve ev hayatımızı tatlandırmak için çalışmaya teşvik ediyor. Ay’ın Venüs ile karşıtlığı, kariyer cephesinde yumuşak bağlar geliştirmeyi zorlaştırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.