Yay Burç Yorumları 18 Temmuz 2021

Yay burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 18 Temmuz 2021 Pazar günü neler bekliyor? Yay burcunu 18 Temmuz 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 18 Temmuz 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 18 Temmuz 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Arkanıza yaslanın ve uzun süredir arkadaşlarınızla telefonda veya gerekirse mesajlaşarak sohbet edin. Geçmişle olan bu bağlantı sizi yüksek vitese yükseltecek.

Yay Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Ay bugün solar on ikinci evinize derin bir dalış yapıyor, Yay! Projeler, iş veya profesyonel çabalar söz konusu olduğunda, muhtemelen biraz “kontrol edilmiş” gibi hissedeceksiniz. Her zamanki fetihlerinize dalmaktan daha yavaş bir tempoda ilerlemeyi tercih ediyormuşsunuz gibi, biraz uykulu bile hissedebilirsiniz. Programınız izin veriyorsa, biraz kestirin ve zihninizin akmasına izin verin. Bir sonraki büyük önceliğinizin üstesinden gelmek için gençleşmiş ve enerjik olarak geri döneceksiniz. Ayrıca, hayal kurmak, beyin fırtınası yapmak ve kutunun dışında düşünmek için biraz zaman ayırın; çizgide uygulamak için bazı mükemmel yeni fikirleri filizlendirebilirsiniz.

Önemli bir belgeyi kaybetmek dünyanın sonu gibi görünebilir ama değil.

Yay Burcu 18 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Bugün dünyadan uzaklaş, Yay. Kalabalıktan uzak, özel, şifalı bir zamana ihtiyacın var. Ay’ın yalnız Akrep’teki varlığı, sizi dinlenmeye, salıvermeye ve yenilenmeye öncelik vermeye teşvik eder. Luna’nın düzensiz Uranüs ile zorlu karşılaşması, iş cephesinde rahatlamayı zorlaştıran sürpriz haberler getirebilir. Messenger Mercury, Satürn’ü sınırlayarak kafaları karıştırıyor ve karışıma ağır konuşmalar getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.