Yay Burç Yorumları 14 Temmuz 2021

Yay burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Yay burcunu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu kumara değer mi, Yay? Bu bağlantı için neyi riske atıyorsunuz? Güneş, heyecan arayan macera, bilgelik ve bilinmeyen bölgeyle ilgili dokuzuncu evinizi yönetiyor ve şu anda yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili şehvetli sekizinci evinize enerji veriyor, bu nedenle bu süre zarfında muhtemelen düşündüğünüz bir şey var. Aklınızda bulundurun: Güneş, Neptün ile tatlı bir üçgen açıya yaklaşıyor ve bu da sezgilerinizi güçlendiriyor. Doğru olduğunu bildiğiniz şeyleri inkar etmeyin. Bu arada, bugünün Başak ayı sizi bir sonraki hamlenizi yönetmeye ve strateji oluşturmaya teşvik ediyor. Endişelenmeyin, Luna’nın Uranüs ile üçgen açı yapması işleri biraz değiştirmenize yardımcı olacak.

Yay Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu zihniniz doğal olarak açıktır, ancak onu daha da genişletmek isteyebilirsiniz. Havalı geliyorsa, bunlar eskileri bir kenara iten yeni fikirlerdir.

Yay Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

Güneş sekizinci evinizden geçen Merkür ile, aklınız işinizden elde ettiğiniz faydalarda, Yay! Gökyüzünün bu bölgesine çok dikkat çeken kozmik habercimizle, işinizden aldığınız günlük veya haftalık geliriniz dışında şirketinizle yeniden müzakere etme fırsatınız var. Daha fazla ücretli izin, daha fazla hastalık izni, daha fazla ikramiye, hisse senedi seçenekleri, iyileştirilmiş sağlık yardımları veya diğer olası varlıkları istiyorsanız, lehinize çalışmak için Merkür’ün enerjisini kullanın. Patronunuz veya işe alım müdürünüz, özellikle tutkuyla savunursanız, eğilmeye daha meyilli olabilir.

Bugün odak noktanız para – kendinize daha sıkı bir bütçe ayırmanın zamanı geldi.

Yay Burcu 14 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Çarşamba gününün kozmik manzarası Yay burcunun altında güçlü güçler iş başında. Güneş ve ay aynı anda hayali Neptün ile buluşuyor, bu da güne hayali ama gerçekçi olmayan bir atmosfer getiriyor. Zihin netliği gerektiren büyük kararları başka bir zamana saklayın, çünkü bu rüya gibi enerji, rasyonel seçimler yerine ilhamı ve idealizmi teşvik eder. Bu yön, yakınlık cephesinde derin iyileşmeye izin verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.