Yay Burç Yorumları 10 Temmuz 2021

Yay burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yay burcunu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgilinizin zihni, bedeni ve ruhuyla tam olarak birleşmek için, verdiğiniz sevginin karşılığının olduğundan emin olmak isteyeceksiniz, Yay. Ayrıca, sizin için doğru kişiyi seçerken, değerinizi tanımak ve öz değerinize sahip çıkmak bir önceliktir. Ve bekar veya zaten bağlı olmanıza rağmen, bugünün boğucu sekizinci yakınlık evinizdeki ay ile istikrar arayan ikinci değer sistemleriniz aracılığıyla için için yanan Plüton arasındaki zorlu karşıtlık, kendinizi tüm kalbinizle verme arzusu ile kendi içinde kalma arzusu arasında bir gerilim yaratır. güç. Akıl oyunları gerekli olmayacak. Tek yapman gereken kendine karşı dürüst olmak.

Yay Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Kral, kraliçe, naip, soytarı ya da bugünlerde kendine her ne diyorsan o olmak güzel, değil mi? Sözün bugün kanundur, ama halkına karşı yumuşak davranmaya çalış.

Yay Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Yay, iş için seyahat etmek veya rutininizdeki ani değişimler can sıkıcı olabilir, ancak yumruklarla yuvarlanabilirsiniz. Macerayı seviyorsunuz ve işiniz şu anda böyle hissedilebilir. Aslan burcundaki ay, yabancı yerlerle ilgili dokuzuncu evinizde ve yaratıcı Venüs ve hırslı Mars ile bağlantılar kuruyor. Bugün yine işinizde oyun, eğlence ve neşe bulmayı bekleyin. Ufkunuzu genişletin ve bu çalışma çabasıyla yeni bir şeyler öğrenmeye açık olun.

Bilgi sonunda mutluluğa yol açacaktır, bu yüzden sormaktan korksanız bile yapın.

Yay Burcu 10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

İlerlemeye devam et, Yay. Bugün, yakın ilişkilerinizle ilgili olarak ortaya çıkması muhtemel, yoğun, duygusal olarak yüklü bir malzemeyle güreşiyorsunuz. Derin duygulara sahip Yengeç ayı, gerçeği ortaya çıkaran Plüton ile bir karşıtlığa kilitlenir ve finansla veya kararsız öz değer duygularıyla ilgili herhangi bir atıl meselenin etrafındaki havayı temizlemenize yardımcı olur. Daha sonra, Luna’nın oyuncu Leo’ya girişi, havayı aydınlatır ve sizi eğlencenin dışına çıkarır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.