Terazi Burç Yorumları 8 Temmuz 2021

İçerikler

Terazi burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Terazi burcunu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 8 Temmuz 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Arkadaş grubunuzdan birine aşık olmak, Terazi? Bu, bir arkadaşınızın arkadaşı olabilir veya olmayabilir veya belki de sosyal medyada gözünüze çarpan biri olabilir. Her iki durumda da, uyum arayan gezegen yöneticiniz Venüs, bugün asi Uranüs ile çelişecek, bu nedenle aşk hayatınızda gerçekleşecek olan devrimden kaçış yok. Kaotik mi? Belki. Ama kalbini takip edersen değil. Bu, özellikle Venüs’ün, samimi sekizinci ruh bağları eviniz aracılığıyla Uranüs ile çatışırken, özgürlüğü seven onbirinci dernekler, topluluk ve toplum evinizi tutuşturması için geçerlidir. Kurtulmaya hazırsın… çünkü zamanı geldi.

Terazi Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir kez daha bir ikilemde kaldınız – onlardan bıkmıyor musunuz? Bu sefer cömertliğin tüm kredi kartlarını çiğnemesiyle ilgisi var. Yakında anlayacaksın.

Terazi Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

İş ilişkilerinde dikkatli ol Terazi. Mücadeleci olma eğilimi ortaya çıkabilir ve sizi sönük hissetmenize neden olabilir. Bunun yerine çözüm odaklı olun ve iş arkadaşlarınızın ihtiyaçlarından yararlanın. Bu aynı zamanda kendinize zaman ayırmanız tavsiye edilen bir zamandır. Duygusal Yengeç ayı profesyonel evinizde ve yaralı savaşçı Chiron ile Koç’ta zor bir bağlantı kuruyor. Çatışmalardan kaçınmak için başkalarına açık olurken fikirlerinizi savunmayı unutmayın.

Son küçük değişiklikler beklediğinizden çok daha büyük bir etki yaratmaya başlıyor.

Terazi Burcu 8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Terazi, bugün yakaladığın vahşi enerjiyi kucakla. Yönetici gezegeniniz, barış arayan Venüs, değişim talep eden Uranüs ile heyecan verici bir kareye kilitleniyor. Bu rahatsız edici yön, hareket halindeyken alan, özgürlük ve özgünlük ihtiyacınızı ortaya çıkarır. Samimi taahhütlerinizle ilgili tamamen raydan çıkmak yerine, neyin değişmesi gerektiğini görmeyi hedefleyin ve canlandırıcı bir kendiliğindenlik duygusu geliştirmeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.