Terazi Burç Yorumları 3 Temmuz 2021

Terazi burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Herkes, olumsuz bir şeyden ne kadar nefret ettiğinizi bilir. Ancak arzu ettiğiniz uyumlu aşk hayatının tadını çıkarmak için, bazı karanlık şeyleri önceden evcilleştirmeniz gerekecek, Terazi. Ay, perili sekizinci seks eviniz, samimi birliktelikler, romantik karışıklıklar ve artık enerjiler yoluyla Boğa burcuna kayacağından, bugünün astro havasının geldiği yer burasıdır. Bu, dikkatinizi benzer temalara, özellikle de halının altına süpürdüğünüz konulara çekiyor. Hepimizin dolabında iskeletler var, bu yüzden utanmana gerek yok. Luna’nın gezegen yöneticiniz Venüs’e karesinin, “imajınızı” çevreleyen zehirli düşünce kalıplarını tetikleyebileceğini unutmayın. Ama hepsi bir illüzyon.

Terazi Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Kafandaki o küçük sesi biliyor musun? Çoraplarına fıstık ezmesi sürmeni söyleyen deli değil de sana neyin önemli olduğunu hatırlatan deli mi? Şimdi buna dikkat edin.

Terazi Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün profesyonel yaşamınızda biraz gerginlik olabilir. Yengeç güneşi kariyer sektörünüzde ve iş ortaklıklarıyla ilgili yedinci evinizde Koç burcundaki yaralı Chiron ile zorlu bir kare açı oluşturuyor. Bu, iş ortaklıklarınıza gerginlik getiriyor ve aynı zamanda neyin değişmesi gerektiğine ışık tutuyor. İhtiyaçlarınızı nerede karşılamadınız? Şimdi bunu yapmanın zamanı geldi. Akıllıca seçin ve profesyonel kalın.

Algınız her zamankinden daha keskin — içgörünüzü ihtiyacı olanlarla paylaşın.

Terazi Burcu 3 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bir Terazi olarak, gittiğiniz her yerde doğal olarak huzuru korumaya çalışırsınız. Agresif Mars düzensiz Uranüs ile kareye kilitlendiğinden, bu özellikle bugün zor olabilir. Bu rahatsız edici yön, yakın ilişkilerinizde artan öfke ve artan özgürlük ihtiyacı getirebilir. Bu yönün, öncelikle ortaklık hikayenizde neyin daha fazla geliştirilmesi gerektiğini aydınlatmaya yardımcı olurken, genel olarak sosyal senaryoları yoğunlaştırması muhtemeldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.